Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok a hülye vagy Magyaro...

Gaborvagyok kérdése:

Én vagyok a hülye vagy Magyarországon tényleg jó pár ember kamuzik a fizetéséről? Vagy nem tudják a bruttó és nettó közti különbséget?

Figyelt kérdés
Kerestem egy másfél éve, több féle területen melót futár, üzletvezető német nyelvtudással, beszerző német nyelvtudással. Eleve nagy az országos szórás, de sok helyen a netto 200.000-at nem akarták megadni. A német nyelvtudásos munkáért akartak adni egy helyen 160.000-at mashol 280.000 fintorogva. Elmentem külföldre Amazon futárnak netto 680.000 - 40 órás bér. Most otthon dolgozom újra 380.000 nettó iroda meló a fővárosban, mint beszerző, de olyanokat hallok, hogy futárok keresnek jattal 500.000, meg egy csomó ember 400-500-as összegéről beszél? Ez igaz? Mert én azt látom, hogy csoróság van, sok a régi autó és nem látom azt a jó módot és az üzemanyagot meg a BKV bérletet is drágállják az emberek.

2021. aug. 29. 18:12
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Simán lehet étel futárkodással 400 ezret keresni. Csak azt is számold bele, hogy ők egész nap rohangálnak, hidegben melegben.(tehát mint a robotok.(ezt nem sértésként mondom)) hogyha nagyon gyors vagy, és van munkád, simán megtudod keresni a 400, 500-at.
2021. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
autós futárral lehet 500at keresni, csak 0 szabadidőd lesz mellette
2021. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A motoros futár nem gyorsabb? Miközben a benzin is kevesebb...
2021. okt. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!