Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar ez?

Csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
Az emberek közötti versengés, hogy kinek jobb az élete.

2021. aug. 29. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Engem is zavar
Engem nem zavar
Szeretek versengeni, jó érzés a tudat, hogy jobb az életem másoknál
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én ebből kimaradok, de amúgy zavar, ha belecsöppenek egy ilyenbe. Az emberek nem veszik észre, hogy:

A, ezzel fölös energiát pazarolnak el;

B, Majdnem minden embernek megadatik az a dolog, ami az egyiknek is megadatot, csak időpontilag nem feltétlen ugyanabban az időben fog ez megtörrténni.

Pl.: elmegy Kis Judit nyaralni Iszapszentmotorospusztára. Nagy Virágot ez zavarja, morog emiatt, de lenyeli magában. Gyűjteni kezd ő is egy iszapszentmorotosppusztai kirándulásra (ha nem is 10 naposra, de egy 2 naposra).

1 év múlva ott van Virág is:).

2021. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többnyire nem zavar, de néha szembesít azzal, hol tartok a saját életemben, és lehet hogy ez nem a megfelelő pillanatban ér.
2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
65%

Engem nem zavar, mindenki azt csinál amit akar, ha nem bánt érdemben mást.

Mi nem versengünk, """"nem is kell"""", az ismerősi körünkben mi élünk a legjobban, ezt tudják is, viszont olyan baráti körünk van és rokonságunk, akiknél hálisten nincs irigység, nem téma a pénz, egymásnak örülünk, de őszintén. Mi egy mérgező személyiségű emberrel sem tartjuk a szoros kapcsolatot.

Ugyan úgy jól érzi magát nálunk is mindenki, meg akkor is mi is náluk. Nem téma kinek milyen autója van, épp idén hol nyaral, mit vesz. Inkább a jól vagytok? témakör érdekes nálunk, meg amikor egymásnál vagyunk, hogy jól érezzük magunkat.

Illetve, mi a vagyonunkat jóra használjuk fel. Legjobb barátnőmék kijfezetetten szegényen-szerényen élnek, amiben tudunk, és még belefér mindenki jóízlésébe, segítünk. És ők pl nem tartják a markukat kövi hónapban, és mi sem várjuk, hogy ha átmegyünk, akkor a lábunkat csókolgassák, simán barátok vagyunk.

2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha nem zavarna... ez az ember egyik alaptermészete ami a fejlődésre sarkallja. Ha ez nem lenne belénk kódolva, akkor még most is a fákon ugrálnánk.
2021. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A verseny jó, mert jobb teljesítményre ösztönöz. Azok nem szeretik a versenyt, akik nem teljesítenek jól valamilyen okból. Ezt a valamilyen okot kell kideríteni és kezelni. Ha tetszik, ha nem, az emberi faj versengéssel jutott egyre előrébb.
2021. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Van amiben zavar, van amiben nem. Élvezni kéne ami van, semmint mutogatni hogy kinek milye van.
2021. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádok versenyezni még így is, hogy egy született vesztes vagyok. :)
2021. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!