Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne nem figyelembe...

Hogy lehetne nem figyelembe venni ezeket a bántásokat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja festettem be a hajam élénk vörösre. Azóta elég sokszor megbámulnak az utcán, és párszor már be is szóltak. Nem igazán tudom ezeket helyén kezelni. Barátaim szerint én tehetek róla, hiszen rosszul nézek ki így, jobb lenne ha a "régi" lennék. Nekem viszont eszem ágában sincs megváltozni, így ezerszer jobban nézek ki.

20f



2021. aug. 31. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Legalább jól nézz ki?
2021. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt fölösleges is lenne át festened a lényeg hogy neked tetszik, és ha tényleg a barátaid lennének nem próbálnának mégjobban lehúzni.. Ugyanez volt velem pár hónapja, mikor vörös lett a hajam de én sem tudtam kezelni, lényeg hogy neked tetszik és próbáld figyelmen kívül hagyni, az ő velemenyuk egyébként sem téged tükröz és merj vállalni mindent ami te vagy:)
2021. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami nagy usa rajongó, sőt! De azt az egyet irigylem tőlük, hogy úgy nézel ki, ahogy akarsz, olyan ruhákban jársz, amilyenben akarsz, le se sz@rja senki.
2021. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!