Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nekem nem...

Normális, hogy nekem nem kellenek barátok, se barátnő? (27/F)

Figyelt kérdés
Teljesen jól megvagyok magammal, akik a barátaim voltak, cserbenhagytak, vagy kihasználtak, vagy érdekből "barátkoztak" velem. Vagy csak azért mert egy egyetemre jártunk, s miután elváltak útjaink, csak a Facebook az ami összeköt, de ha ott nem lennénk ismerősök, valószínűleg fogalmam se lenne mi van velük. Nekem ilyen emberek nem kellenek, szerintem jobb a függetlenség, és fontos az én-idő. Szerintetek?

2021. szept. 1. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Normális.
2021. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális érzés, én is így vagyok vele. Azonban tudom, hogy vannak hozzám hasonló emberek mint te is akikkel talán máshogy lesz. Biztos fogok találni olyat aki vérre megy értem és én is érte. Viszont úgy állok mindenhez, hogy leszarom ha nem sikerül. A lelkem már elég sok mindent megtapasztalt ahhoz, hogy leszarjam azokat akik végül átvernek meg ilyesmi. Viszont csak egyszer kell megtalálnom a tökéletes barátot és akkor megérte.

Barátnőt is lehet keresni, csak nem szabad túlságosan beleélned magad. Tud, hogy ez egy átmeneti állapot és valószínű, hogy elfog hagyni. Ha nem akkor nem és minden szuper, de ha mégis akkor se fogsz összetörni.


Szóval normális az érzésed, de ne zárkózz el mindentől teljesen. Minden jó legyen vagy pedig tök mindegy. Ne érezd szarul magad a végén az a fontos.


23/F

2021. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na én igen zárkózott vagyok, de vannak igaz barátaim, akiket le nem cserélnék semmire és senkire. Nem is szimpla barátok, inkább lelki társak. Keresni kell, biztos akad majd neked is! Az én-idő ettől még megmarad, nekem már annyi van, hogy valahol még sok is. :)
2021. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
27 évesen már valószínűleg eleget csalódtál és magadat győzködöd erről, de hacsak nem vagy antiszociális akkor kétlem, hogy ne vágynál társaságra, mert (sajnos) alap emberi szükséglet.
2021. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Te dolgod. Ha így érzed jól magad, akkor rendben van.
2021. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Erre a korra már azért kellene hogy legyen olyan pár ember akihez nem felületes barátság fűz. Mint feljebb írták, emberi szükséglet a másik ember társasága, és ha a kapcsolataid ilyenek, akkor annak jórészben te is a felelőse vagy. Egy barátságért tenni kell, mert különben szép lassan felületessé, majd emlékké lesz csupán. Te a magad részéről mindent megtettél?
2021. szept. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Én sem fordítok már energiát a másokkal való kapcsolatra, tényleg totál felesleges. Engem egy olyan személy dobott el, akit szinte a testvéremnek tartottam, lelkitársam volt, barát. Nagyon bíztam benne. Ha valaki előre azt mondja, hogy úgy viselkedik majd velem ahogy később tette, hát, alaposan körberöhögöm. Végül akkorát csalódtam, hogy az életbe nem bízom többet senkiben sem. Szóval teljesen egyetértek veled.

26N

2021. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
7-es azért egyetlen ember miatt nem kellene elzárkózni az egész világtól. Ez is egy véglet.
2021. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
27 vagyok és teljesen antiszociális. Egyszerűen nem szeretek emberek társaságában lenni mert idegesítenek. Se barátnőm nincs, se haverjaim. Jelenleg még munkám sincs olyan amit szeretnék. Anyámékkal éleg, ez már önmagában is gáz... Szoval itt se szép az élet de az hogy egyedül is jól érzed magad az nem gáz mert én is.
2021. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ja nem egyszerű, amikor újra és újra lerombolják a bizalmadat


Én azért nem látom ezt totál esélytelennek, de sok szorongást okoz az egyedüllét, ugyanakkor sok olyan érzést amikor emberek között nem tudnék megtapasztalni mivel nem ők adják a belső érzéseimet hanem én


A férfiak úgy érnek mint a bor a nők meg..(najó most ne redpillezzünk :D )

2021. szept. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!