Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért az az elfogadot...

Manapság miért az az elfogadott, normális, ha valakinek barátnője van és kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan ezt hallom/látom.

-nincs barátnőd, de gáz vagy

-akkora balfsz, hogy még barátnője sincs

Stb.

Miért baj az, ha valaki egyedülálló?

Nekem nincs barátnő és nem is lesz (legalább is egy darabig) különböző dolgok miatt. És ez most miért akkora baj?


18/F



2016. ápr. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy 100 évvel éltél volna korábban, akkor is ez lett volna a bajod...
2016. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert az a normális ha van párod, mert akkor vagy teljesen boldog. Bár a mai mocsokban nem tudom mi az.
2016. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én így is teljes mértékben boldog és kiegyensúlyozott vagyok.
2016. ápr. 1. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert van egy ilyen sztereotípia, hogy az ember ennyi idős korában barátnőt akar szerezni. Aki meg nem, arra ráfogják, hogy biztos ő is akar, csak túl nyomi, hogy találjon magának bárkit is. Plusz akinek éppen van, az örül, hogy na most "jobb", mint a másik.

De ha megfigyeled, számos más dolog is így működik (Nem akarsz gyereket? Hűű, nem is vagy ember. / Férfi létedre szeretsz a konyhában tevékenykedni? B*zivaaagy. stb.)

Szóval ez ilyen, mindig lesznek, akik így állnak hozzá.

2016. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egy ismerősömnek sem szólok be, aki egyedülálló és nekem sem szólt be érte senki, amikor az voltam.

(Azt viszont észrevettem, hogy pasiknál páran tényleg cikinek tartják, hogy nem tudott becsajozni. Csajoknál nem jellemző.)

2016. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemtud becsajozni, és ciki...Hmm miért ők mások lennének? 30éves korukra kezdenek el hízni, és beposhadni a munkájukba, szerintem az lesz majd az elég ciki!


Kérdező meg kezdjen el olyannal foglalkozni ami növeli az önbizalmát, nemtudod kikerülni, gyúrd ki magad. Mert ha kilennél nem lennének ilyen kérdéseid.

2016. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!