Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktad úgy érezni, hogy...

Szoktad úgy érezni, hogy valaki nem szeret?

Figyelt kérdés
Nem szerelemre gondolok, és nem is arra amikor depresszíven úgy érzed, hogy senki sem szeret, hanem az egyes emberi kapcsolódásaidra. Tanár, kolléga, szomszéd, főnök, boltos, a buszsofőr, a körzeti orvosod, vagy bárki akivel kapcsolatba kerülsz.
2021. szept. 1. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek az érzelmek idegenektől.
2021. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha nem szeret az attól még az ő dolga marad. Nem lehet mindenkit kedvelni/szeretni, én is jó pár embert rühellek. Ám ettől nem hiszem hogy álmatlan éjszakái lennének. Az igazán közeli emberek érzése felénk az számít.
2021. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel fontosabb, hogy te mit gondolsz magadról, minthogy mások mit gondolnak rólad. Akik meg szeretnek, azokról úgyis tudni fogod hogy kik azok.
2021. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Baratkent funkcionalo embereknel eveken at ereztem, de nem volt ra bizonyitek. Vegul megszakitottam veluk s baratsagot, amikor lattam, hogy nemcsak megerzes. Ezek mogott irigyseg volt. Ok igyekeztek kedvelni, de mergezte az irigyseg. Barkit lehet irigyelni. Hogy ok dietaznak, sportolnak es nem latszik, en meg karcsu vagyok. Hogy szar a hazassaguk, en meg nagyon jol megvagyok a ferjemmel. Hogy nincs gyerekem, es ezaltal azok a kotottsegeim sem.
2021. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!