Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is szoktátok úgy érezni h...

Ti is szoktátok úgy érezni h babátok nem szeret titeket jobban mint bárki mást, sőt?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam h nem szeretik jobban az anyukájukat,de ha bajuk van hozzá mennek. Ez olyan lehangoló. Az én babám,1 éves most, többemberes baba,vagyis apukája is ugyanúgy csinál mindent vele mint én,nagyszülőkkel is hetente 1szer találkozik,havonta 1szer náluk alszik. Nem hiányol. De már kicsit örül mikor újra lát. Tudom örülnöm kéne h mással is elvan.Lehet,hogy én annyira természetes vagyok neki,hogy ha más is van az érdekesebb, akivel kevesebbet van annak jobban örül?Reggelente én megyek át érte mikor felébred és áthozom a mi ágyunkba "cukiskodni" apjához bújik,puszit ad, én meg max egy mosolyt kapok. De vannak napok mikor nincs el az apukájával és hozzám akar jönni szinte egész nap.Egyszer volt már olyan h nem voltam otthon, és mászkált sirva a lakásban és keresett.(csak utólag tudtam meg h ez volt,különben hazamentem volna azonnal) de ha társaság van le vagyok ejtve.

2019. okt. 22. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám nagyon anyás, de van egyetlen valaki, akinek hangosabban örül, mint nekem: a 13 éves félbátyja, aki 2 hetente jön. Akkor kacag, szinte ugrál, szedi le a sapkáját, percekig extázisban van.
2019. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!