Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt veled a múlthéten? ...

Mi történt veled a múlthéten? Pozitív és negatív értelemben.

Figyelt kérdés
Nyugodtan elmesélheted az egész hetedet,én meghallgatlak. 🙂

2021. júl. 26. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam - ez pozitív. Elmentünk a családdal szombaton étterembe és megismertem az unokahúgomat. Ez negatív.


Egyébként munka volt és semmi más érdekes. Tipik mókuskerék.


26/N

2021. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A mókuskereken kívül?


Édesanyámnak segítettem lakásában ki/le/átszerelni dolgokat, taliztam unokahúgival meg húgommal is. 🤗 (Ők Bp. XIV., én Agárd)

Majd legjobb barátom lejött hozzám és csaptunk egy kertben sütögetős, kis alkohollal fűszerezett hosszas lelkizős sessiont-t. Társasjátékozás, itt aludt nálam, majd másnap délután hazament családjához. Persze próbáltam fűzni, hogy menjünk már le partra pancsolni, de nem volt kedve. :| Sebaj. :)


42F

2021. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1: So sorry, mielőbbi lelki szinten történő meggyógyulást kívánok!
2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 köszi :) már nagyon rég túl vagyok igazából rajta, ez már másfél éve várható volt.
2021. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozásban vállaltam egy szerződést amiről mostanra kiderült hogy nem tudom teljesíteni.

A belefektetett összeg egyáltalán nem térült meg.

Másfél millát augusztus végéig ki kell pengetnem, a több százezres kötbérrel együtt, úgy hogy a számlaegyenlegem kis híján 0..



Kettőt lehet tippelni hogy ez most pozitívum vagy negatívum.. :(

2021. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejutottam az egyetemre. :)
2021. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült tisztázni egyetemen egy félreértést, így megkaptam az eredeti jegyemet a vizsgámra. (Két professzorral volt a vizsga, két különböző időpontban, és az egyik elnézte a jegyemet és azt küldte el a másiknak, aki a végleges, összesített jegyet írta be).

Szobát festettem, amit nagyon szeretek csinálni.

A rossz, hogy akit én nagyon nagyon szeretek, és előtte ő is éreztette hogy így van velem, a múlt héten eléggé lerázott. Most úgy kétségbe vagyok esve, mert én nagyon szeretnék vele együtt lenni. Jól jönne vmi égi segítség, mert kezdem már feladni.

2021. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: nagyon jól sikerült a hétvégém, produktív hét volt, kipróbáltam pár új receptet és mindegyik nagyon finom és kapós lett. Valamint, végre pontot tettem egy "barátság" végére, hamarabb kellett volna, és akkor megóvtam volna magam ettől-attól, de legalább végre megléptem ezt.


Negatív: sejtettem, hogy valaki negatív megjegyzéseket tesz rám a hátam mögött, de most múlt héten vált ez teljesen biztossá. Rosszul esik, de próbálom nem magamra venni, mert ez olyan embertől jön, akinek mindenkiről van egy-két negatív terjeszteni-valója.

2021. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pozitív: Múlt héten voltunk kirándulni a családtagjaimmal


Negatív: Nem nagyon tudok ilyet mondani. Talán az, hogy a suli miatt idegeskedem,nem várom. Másik pedig, hogy régen találkoztam a barátaimmal, de ezt jövő héten bepótoljuk.

2021. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!