Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok kellemetle...

Miért van ilyen sok kellemetlen, semmire sem nyitott ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Már fáj olvasni, hogy minden társas eseményből az embergyűlöletet meg a kellemetlenkedést hozzák ki. Nem baj az, ha valaki introvertált, de ez már nem introverzió, hanem konkrétan bunkó, ellenszenves viselkedés.


Nem akarnak dolgozni meg iskolába járni, nehogy a "hülye" kollégák merjenek velük barátilag beszélgetést kezdeményezni, hiszen ők nem azért vannak ott és csakazértis jól odamondják, hogy nem kíváncsiak a többiekre és soha nem fognak elfogadni egy invitálást sem.


Leszólják, sokszor gyűlölik azokat, akiknek sok barátjuk van vagy kimozdulósabbak. Hirtelen mindenki, aki nyitottabb, hülye lesz meg "semmit sem ért el, mert szórakozásra volt csak esze."


Konkrétan esküvőre sem lehet hívni egyeseket, mert megsértődnek azon is, hiszen milyen fárasztó, milyen gusztustalan jópofizás az, meg csak a rohadt pénzről szól.


Ha valaki barátkozni akar velük, már megy a spekuláció, hogy miért mászik rájuk, miért ilyen erőszakos.


Ha nemzetközi ünnep van, akkor is csak a birkázás, az emberek gyűlölete a téma, mindenki alacsonyabbrendű hirtelen, senkinek sincs esze, csak annak, aki a kis odvából köpködi azokat, akik elmennek másokkal szórakozni és jólesik nekik mások érdeklődése.


Miért kell ennyire utálni azt, akinek igénye van a társaságra és mer esetleg hozzájuk szólni? Miért kell minden kedves gesztust, összejövetelt, érdeklődést JóPoFiZÁsNak, kÉpMuTAtÁsnAk meg sZeRePlÉsNeK hívni? Már elnézést, hogy hozzátok merünk szólni.


2021. szept. 2. 07:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha tippelem kell, majd erre a kérdésre is jönni fog, a "hagyjál minket békén", "nem lehet mindenki hülye hangos extrovertált, mint ti" meg hasonló támadás és utálkozás értelmes válasz helyett.
2021. szept. 2. 07:57
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én sem értem.Én se vagyok egy nagy társasági ember de ha valaki olyan engem nem zavar egyáltalán.

Nem tudom miért van ez így

Sok a savanyú uborka ember az biztos

Talán rosszindulat is van benne jócskán

2021. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Sok a stresszes, depressziós ember itt aki nem azért jön ide, hogy emelje a hangulatot, hanem levezesse a feszültséget
2021. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán értem kikről beszélsz...

Az introvertáltak nem (feltétlenül) ilyenek. Sok intro barátom van, kedves emberek, máskülönben nem lennének a barátaim.

Magadat amúgy elemezgetted már?🤔Elég indulatos lett a kérdés... vagy esetleg épp feszültséget kívánsz gerjeszteni?🤔

2021. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Ebbe semmi feszültség gerjesztés nincs. Ezt az írást az is bizonyítja, hogy az itt lévő kommentek és kérdések nagy rész is ilyen. És látszik, hogy sokan járnak ide levezetni a napi feszkót.

Kérdező ez azért lehet mert mostanába divat lett mindnen felkapni a vizet, meg ok nélkül hisztizni meg megsértődni.

2021. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, neked sem ártana elemezgetni az én írásomat: "Nem baj az, ha valaki introvertált, de ez már nem introverzió, hanem konkrétan bunkó, ellenszenves viselkedés."


De köszi, hogy hoztál a személyeddel egy példát arra, milyen embertípusra gondoltam.

2021. szept. 2. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Teljesen egyetértek veled! Sokszor megfogalmazódott bennem hasonló, csak nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni (meg kedvem se volt erről föltenni kérdést).


Engem hasonló módon megdöbbentenek azok, akik minden érdeklődést számon kérésnek, vegzásálnak élnek meg. Volt egy kérdés nemrég a következő miatt: egy kisebb településen, ahol alapvetően ismerik egymást az emberek és köszönnek egymásnak, beszélgetnek egymással. Nos, az iskoláit befejező kérdező nehezményezte, hogy sokan megkérdezik tőle, van-e már állása, mikor kezd dolgozni. És hogy ez neki számonkérés!


Másik eset: a kérdező nővére férjhez ment és neki nem is szólt, az FB-oldalukról értesült erről. Ezen meg volt rökönyödve, mert tudomása szerint nincsenek rossz viszonyban. És a válaszolók döntő többsége olyanokat írt, hogy semmi köze hozzá, mikor megy férjhez a nővére, meg egyáltalán mi történik vele.


Én csak mosolygok ezeken és arra gondolok, hogy a gyk nem reprezentálja a magyar társadalmat. :-))) Élőben nem is ismerek ilyen torz gondolkodású embert.

2021. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. Én ismerek sajnos. Ezek élőben olyan "vidám" jelenségek, hogy kedvem lenne megölni magam a társaságukban, úgy lehoznak az életről ezzel a flegma, mi közöd hozzá stílusukkal.
2021. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Na és miért nem mindegy az neked, hogy mások hogyan vélekednek az őket körülvevő világról? Lehet, nyomós okuk van rá, hogy így tegyenek. Például (saját magamból kiindulva) ha otthon és a közösségekben is rendszeresen bántalmaznak, lenéznek valakit, az simavezethet ahhoz, hogy ennyire megkeseredjen.


Törődj a magad dolgával... Már ha van.

2021. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy újabb remek példa, köszönöm, hogy teljes mértékben alátámasztottad az első hozzászólásom. :D
2021. szept. 2. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!