Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen műtét az, amikor a...

Milyen műtét az, amikor a személy akit műteni fognak nem akar beszélni róla?

Figyelt kérdés

Szvl van egy személy akit műteni fognak, és megkérdeztem hogy mivel műtik, és azt mondta hogy nem szeretne beszélni róla.

Milyen műtét lehet az? Vagy betegség?


2021. szept. 2. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Sok féle lehet,szemműtét,intim műtét stb.
2021. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi. Valószínűleg csak úgy gondolja, hogy nem tartozik rád. Gondolom, nem barátod, családtagod.
2021. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi. Megértem a személyt, mert nemrég engem is olyan helyen műtöttek, amiről senkinek nem akarnék beszélni. Még azt se akarom, hogy sokan tudják, hogy műtöttek
2021. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak intimebb jellegü mütétek - nemi szervek, belsö nöi szervek, plasztikai mütétek -, de sok ember egyéb mütéteket sem feltétlen akarna idegenekkel megtárgyalni.
2021. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok nagyon közeli viszonyban, akkor bármilyen, ehhez pont nincs semmi közöd.
2021. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl rakos, es nem akar kerdeseket, egyutterzest, semmit.
2021. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy egyszerű műtét. de nem akar róla beszélni.
2021. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl van a fülemen egy pukli, fülbevaló utanr, és én nem szeretek beszélni se a pukliról, se arról, hogy leműtik. Semmi különös indok nincs, pusztán mindenki túlaggódja.
2021. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!