Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jók ezek a kamu, "gazdag...

Mire jók ezek a kamu, "gazdag vagyok, miért irigyek rám" kérdések gyakorin?

Figyelt kérdés
Annyira átlátszó, hogy csak egy megkeseredett troll provokatív képzelgései, aki még csak közelébe se jutott semmilyen gazdagságnak. És a sok együgyű meg adja alá lovat.

2021. szept. 7. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Unatkozik. Itt éli az életét és előrébb kerül a listában, ha sok hozzászólása van vagy sok kérdést tesz fel. Nulla a magánélete. A Facebookra nem meri kiírni, mert az ismerősei pontosan tudják, hogy csóró és szerencsétlen. Stb.
2021. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek.
2021. szept. 7. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Azt már én is megfigyeltem, hogy itt mindenkinek sok pénze van, meg diplomás, vagy egyetemet végez éppen. Miközben a környezetemben nem ezt tapasztalom. Vagy csak ez a réteg használja a gyakorit.

Pedig ha nem így van, itt aztán lehetne őszintének lenni.

2021. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így van. Meg persze fullos csajuk van és tökéletes szociális életük.
2021. szept. 7. 12:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Most is jön lepontozni ugyanaz a kamu banda. :D Ezzel is igazolnak minket.
2021. szept. 7. 18:14
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. szept. 7. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

"Miközben a környezetemben nem ezt tapasztalom."


Jó hát ez nagyban függ attól, hol milyen körökben mozogsz. Mert nem mindegy, hogy felsővezető vagy kiépített kapcsolati rendszerrel, vagy te vagy az egyik kocsmatöltelék a sarki bisztróban.

2021. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes oldal ez.


Egyik részről tényleg vannak a kamuzósok.

Másik részről ha igazat írsz, se hiszik el.


Én most vettem egy 2 szobás panelt, felújítás alatt van, de már megkaptam itt, hogy minek kamuzok, mindenkova odaírom, hogy lakást vettem, de csak álmodozom és ne csapjam be saját magam, soha nem fogok elköltözni anyáméktól... :D

2021. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!