Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vertél már meg valakit? Ha...

Vertél már meg valakit? Ha igen, hogy történt? Lett következménye?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám nagy verekedésnek.


Suliban fociztunk és a kapusunk felbaszott én meg belerúgtam acél betétessel. Kifeküdt, de igazából nem lett belőle semmi.


Máskor meg egy "barátom"-ra akadtam ki aki napi többször adott egy nyaklevest. Egyszer betelt a pohár és lekevertem neki párat én is.


Igazából szerintem ennyi volt csak. Bár ezekből már valószínűleg lejött, de nem vagyok egy nagy verekedő típus. Még ha el is jutok odáig hogy ütök akkor sem viszem túlzásba. Nem nagyon lehet kihozni a sodromból. Vagy hát. Inkább úgy mondanám hogy bennem van hogy ez rossz dolog és csak bajom lenne belőle.

2021. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
nem dde engem vertek már meg 8-an 1 ellen
2021. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, békés ember vagyok és konfliktuskerülő is.

Ráadásul 2004 óta fegyverviselő, tehát problémás helyzetekben elkövetek mindent, hogy szavakkal megszüntessem, vagy otthagyjam a konfliktust.

2021. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán,atrocitás kerülő vagyok ha módom van rá. Középiskolába talált meg egyszer egy gyerek (lány volt a háttérben).

A suliban híre ment igy elég sokan vártak minket a suli elött.Én adtam a fejére, meg is eredt az orra vére, erre váratlanul jól tökön rúgot igy kvázi harcképtelen lettem. Kb ennyi volt, nem vokt fair a gyerek részéről a továbbiakban nem volt konfliktus.

2021. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kemény helyen nőttem fel elég gyakran előfordult. Következmény nem nagyon volt.
2021. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy barátnőmet nyomtam fel a falra. Kértem, hogy ne szövegeljen, de nem hagyta abba. Következménye nem lett, úgy össze húzta magát ahogy csak tudta.

(én is lány vagyok, barát barátnőről van szó)

2021. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Többször vertek már meg. Gyerekkoromban a "barátaim" mert lány voltam ők meg fiúk. Aztán apám is, mert olyan kedve volt. Aztán később kollégiumban (egyetem) egy fiú mert nem mutattam meg neki a melleimet, így véres arccal végeztem és utána sminkkel kellett napokig elfednem a foltokat. Aztán tavaly az exem rajtam vezette le a munkahelyi feszültséget, de nem ütött olyan erősen és arcra sem, nemhogy a rendőrségen feljelentem, de elhagytam.
2021. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan hogy én kezdeményeztem, olyan egyszer volt. Uj iskolában több napnyi egésznapos szivatás zrikálás után, odamentem a fő hangadóhoz, minden átmenet nélkül, szó nélkül gyomron ütöttem, lebirkoztam, és leszorítottam a földön, hogy mozdulni sem tudott. Közöltem vele, hogy ezt hagyják abba. Utánna elengedtem, és ott hagytam őket. Jöttek még hözöngeni, keménykedni, az egyiket átlöktem egy padon, de úgy hogy még két padot felborított, és utánna vége is volt. Ebből már világos volt, hogy velem nem lehet, nem érdemes szorakozni. Félreértés volt, azt hitték, hogy egy ilyen szivatható emberke vagyok akivel vidáman eljátszadozhatnak.

Ennyi volt, jelentéktelen incidens, nem volt semmi további következmény.

Akit lebirkoztam, azzal későbbiekben enyhe haverságba kerültünk hobbizenélés kapcsán.

2021. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
2 haverral mentünk városban, beleköttöttünk egy gyerekbe, jött utána még 3, nekikestünk azt elvertük őket.
2021. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

7 # válaszoló nő, sajnálom!

Megtámadott egy 200 cm magas és 100 kg súlyú ember a kórházban volt több hónapig.

🤭🤭🤭

2021. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!