Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ha egyszercsak...

Hogyan kezeljem ha egyszercsak valaki elmegy mellettem? Elötte meg nyalizott nekem?

Figyelt kérdés
Különleges nevem van, megegyezik egy nagy ember nevével. Emiatt sokan hiszik hogy rokonom. Volt egy haver a munkahelyemnél aki minden nap jött hozzám dumálni. Aztán odakerült a szó hónapok után arra az emberre és meg rögtön mondtam hogy semmi közöm hozzá! Másnap már köszönés nélkül elment mellettem ez a haver. Párszor utána köszöntem, de aztán abbahagytam, egy munkatárs csaj mondta hogy ne égessem magamat, hagyjam békén. Nagyon rosszul esik a dolog, jó haver volt. Idegességgel megyek dolgozni, hogy összefutok-e vele? Mert ha igen, nagyon kellemetlen nekem, nem tudom levegönek nézni. Fáj a szituáció. Amúgy is érzékenyebb típusú férfi vagyok. Hihetetlen hogy ilyesmi miatt haverkodott csak valaki. Mire számított? Hogy bemutatom neki és kap majd állami megbízásokat? Vagy intézek neki valami vezetö poziciót? Ez nem így megy amúgy sem! Azóta elöre mondom, hogy semmi közöm a fickóhoz! Bár mindenki tudja a szakmámat és elég valószínütlen, hogy egy nagy embernek egy kb utolsó senki a rokona aki alig jön ki a béréböl.
2021. szept. 10. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
kit érdekel?
2021. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj h lekopott.
2021. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt jó haver. Egy kollega. Ssmmi több. Ha elfogadsz egy tanácsot, a munkahelyre dolgozni menj, ne ismerkedni, haverkodni.


Mellesleg légy tükör. Nézd levegőnek, ahogy ő téged.

2021. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!