Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet egy olyan emberrel...

Mit lehet egy olyan emberrel kezdeni akinek mindegy hányszor mondasz el egy és ugyan azt nem képes fel fogni vagy nem akarja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bele fáradtam hogy papagájnak kell lennem, folyton egy és ugyanazt 100szor el ismételni és tudomást sem vesz róla csak néz mint bornyú az új kapura vagy hátat fordít és ott hagy. Mindegy miről van szó háztartás, élet, mindennapi dolgok, akármi mindig ugyan ott lyukadunk ki mintha nem is lett volna megegyezés bármiről. Van valami módja annak hogy lehet az ilyen emberekkel bánni, hogy végre oda érjen miről is van szó? Vagy az ilyenek menthetetlen gyépések és ezt el kell fogadni és tovább lépni
2021. szept. 11. 13:34
 1/3 anonim válasza:
Elmondani normálisan, hogy te nem tudod így folytatni, szóval ha továbbra is szeretne a társaságodban/életedben maradni akkor változtasson,és ha nem sikerül egy ilyen komolyabb hangvételű beszélgetés után sem akkor viszlát.
2021. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Két hete annak a beszélgetésnek és szépen lassan újra kezdődik minden. És még ő van megsértődve amiért én kiakadok
2021. szept. 11. 15:45
 3/3 anonim válasza:
Sajnos ez esetben nincs jó megoldás :( nem tudom a kontextust, hogy együtt éltek-e vagy sem, egyáltalán a párod-e ez a valaki, de akkor még azt látnám megoldásnak, hogy megteszed az első lépést. Összepakolsz/összepakolod a cuccait, keresgélsz helyeket ahova költözhetnél/költözhetne, stb. Legtöbbször az emberek utólag jönnek rá, hogy mekkorát hibáztak és utána változnak meg.
2021. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!