Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18+ kérdés hogy lehet az hogy...

18+ kérdés hogy lehet az hogy félénk vagyok még is ha ..?

Figyelt kérdés
fizetőshöz megyek nyugodt vagyok normálisan tudok beszélgetni tenni amit szeretnék stb
2021. szept. 11. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy "sikered" lesz ha nem vagy nagyon bunko.
2021. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Oké ez mi a f..z? Hol a kérdés...
2021. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is furcsa. De akárhogy is lehet így betudod gyakorolni ezt a viselkedést, és egy idő után lehet hétköznapi helyzetben is képes leszel rá.


Amúgy ajánlhatnál néhány lányt :D

2021. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert a fizetésnél biztos, hogy kész akció, bármit is gondoljon rólad a lány. (Szélsőségektől eltekintve)

De a való életben semmi sem biztos. És ahogy az se biztos, hogy ha el is hitték az ágyig, jó leszel.

Dióhéjban ennyi

2021. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi extra, tudod, hogy biztos sikered lesz, már amennyire ezt annak lehet nevezni. Ezt valahogy át kéne menteni normális csajokhoz, és akkor a pénzed is megmaradna.
2021. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jó ötlet de nem vagyok elég jó képű annyira meg nem vagyok gazdag hogy azért lehetne valami sőt inkább átlagos szilvonalon élek.

A félénkség szorongás még egy jó pasinál is bukta

2021. szept. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!