Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan emberek minek mennek...

Olyan emberek minek mennek tehetségkutató műsorba, akiknek egyértelműen rossz a hangjuk?

Figyelt kérdés

Belenéztem ma az egyik ilyen műsorba. Rémes volt. Ilyenekkel van tele. Már az első hangnál lehet hallani, hogy borzasztó. Akkor az ilyen emberek nem tudják ezt magukról?

Nem is vicces már a századik ilyen. Nem szégyellik magukat?


2021. szept. 11. 21:08
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
96%
Van akinek nincs önkritikája, vagy pedig annyira fontos neki az a 10 másodperc hírnév, hogy inkább hülyét csinál magából.
2021. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Meg ugye van előszűrő is. Onnan meg azért jutnak tovább, hogy legyen nagyon rossz énekes is, mert az vicces.
2021. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én sajnálom őket, hogy egy műsor kedvéért kihasználják őket.
2021. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Válogatják őket, csakúgy, mint az észbontókat. Az emberek nagyrésze segghülye és szánalmas, imádják nézni azokat, akik még náluk is hülyébbek, ill szánalmasabbak. A szerkesztők, rendezők, akik viszont az okosabb réteghez tartoznak ezt pontosan tudják, ill már ki van ez kutatva, meg csinálják a műsort, amiért aztán így, vagy úgy, jó sok pénzt kapnak. Remélem azt senki nem gondolja komolyan, hogy nincs ott egy komoly szakmai stáb, nincs forgatókönyv, felelős vezető, hogy nem döntik el előre pontosan, hogy mi mehet adásba és mi nem. Fel van vázolva, sőt pontosan meg van rendezve minden műsor. Csomóan élnek ebből.
2021. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik részleg az, amikor nincs önkritika, vagy túlteng az önbizalom. Ezeknek mondhatod napestig, hogy nem érdemes menniük, akkor sem hiszik el. Én olyat láttam, hogy a csaj borzalmasan nyivákolt, majd megkérdezték tőle, hogy nem mondta-e valaki, hogy ne jöjjön, erre fapofával rávágta, hogy "de az énektanár".

Ja és természetesen vérig volt sértődve, hogy nem jutott tovább. Egy másiknál a kommenteknél valaki leírta, hogy ugyanabba az iskolába járt, mint ő, és hogy mindenki megmondta neki, hogy nem tud énekelni és borzalmas az, amit éneklés néven produkál, mégsem hallgatott senkire és mindenkit hülyének nézett, akik "nem értik őt meg".


A másik részleg pedig pontosan tudja, hogy tehetségtelen, de a pár perces hírnévért nyersen fogalmazva a saját sz@rukat is képesek élő adásban megenni. Meg persze vannak, akik csak fogadásból mennek be.

2021. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nincs önkritikájuk az ilyen embereknek ez tiszta sor, de miért teszik adásba? Szánalmas.
2021. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyetértek veletek! Én az elején láttam egy-két embert belőle. Annyi elég is volt mára. Szívesebben néznék valóban jó hangú, tehetséges embereket.
2021. szept. 11. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az igénytelen baromkodás egyre többször sikeresebb, és erre sokan jól ráéreznek. A tehetség önmagában már szinte alig eladható.
2021. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hátha összejön alapon bevállalják.
2021. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8:Ennyire nem lehetnek hülyék. Akinek nulla hangja van, annak nem fog összejönni. Csak égetik magukat a tévében.
2021. szept. 12. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!