Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Nektek ez a...

Lányok, nők! Nektek ez a félelem gondot jelentene?

Figyelt kérdés

Ha ismerkednétek egy férfival viszont kiderülne, hogy fél a liftektől.

Semmi mástól de attól nagyon.



2021. szept. 12. 10:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
Még sosem találkoztam ilyennel, de most végigfuttattam a lehetőségét. Nagyon férfiatlannak tartanám.
2021. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő minden nap felgyalogol a 10.-re, az ő dolga. Én az elsőn lakom, nem szállok liftbe, minek. De ő se várja, hogy felüljek az ilyen városnéző óriáskerekekre. Mindenkinek van vmi fobiája sztem. Én már ragadtam bebt liftben, szerencsére munkahelyen, munkaidőben 😃
2021. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem koltozunk Szingapurba, akkor megoldhato. Egy fobia nem gyengeseg a szememben.
2021. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mindenkinek akad valamilyen fóbiája, nincs ezzel semmi gond. Én ugyan nem félek a liftektől, de nem is szívesen használom őket, így lépcsőzhetnénk együtt, úgyis rámfér az edzés.
2021. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ugyan nem gond, de neki biztos az lenne lenne, hogy gyakran fel kell lépcsőznie hozzám a tizedik emeletre. :D
2021. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem. Max nem megyünk fel az amerikai felhőkarcolók tetejére vagy az Eifel toronyba :D
2021. szept. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fóbia, ráadásul elég könnyen kikerülhető, nem zavarna. Ráadásul ha liftes helyen vagyunk és nekem nincs kedvem lépcsőzni, maximum megyünk külön, hát nagy cucc...

Az viszont már tavart - pedig az is ugyanúgy fóbia (szociális) - mikor egy randin kiderült, hogy a srác nem mer gyrost rendelni ilyen kis utcai ablakból. :/ Ez a mindennapokban sokkal inkább megnyilvánul (nem csak a gyrososnál nem mer rendelni, hanem sehol), ráadásul itt még az is ott van, hogy akkor nekem meg kell csinálnom helyette (vagy nem eszünk semmit, vagy mindenhova előre készített szendviccsel megyünk...), és az már tényleg "levon" a férfiasságából. :(

2021. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Párom fél liftezni, ettől miért is kéne kevésbé férfiasnak gondolnom őt? Sokunknak vannak fóbiái, nincs ezzel semmi gond.
2021. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentene gondot, lépcsőzünk. :)
2021. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem dehogyis. Egyébként pedig, kinek kellene egy robot?! Csak egy robotnak nincsenek "dolgai". Bagy a füle nagy vagy izzadós, vagy sovány, vagy latassérült, dadog, fóbiás, morgós, idétlenkedős, karót nyelt: Mindnek volt/van/lesz párja.
2021. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!