Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Nektek ez a...

Lányok, nők! Nektek ez a félelem gondot jelentene?

Figyelt kérdés

Ha ismerkednétek egy férfival viszont kiderülne, hogy fél a liftektől.

Semmi mástól de attól nagyon.



2021. szept. 12. 10:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gond. Mindenkinek vannak bizonyos félelmei, amelyek valaki más számára indokolatlannak tűnhetnek. De nem tudjuk, mi okozza, min ment keresztül a másik ember, ami kiváltotta a félelmet.

Én biztos, hogy semmi rosszat nem gondolnék, számomra ez igazán nem meghatározó:)

2021. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Önmagában ez jelentéktelen, lift nélkül, tökéletesen meglehet lenni. A félő inkább az, hogy ez csak a jéghegy csúcsa és komolyabb zavarok is lehetnek annál, aki egy ilyen jelentéktelen dolgot nem tud megoldani.
2021. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én a mozgólépcsőktől félek, szóval valószínűleg akkor külön mennénk le a metróhoz.
2021. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor együtt lépcsőznénk, mert én is kerülöm a lifteket, ha csak lehet .
2021. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem csak a döglött állatoktól van iszonyú fóbiám.


Egyszer benn ragadtam egy liftben de ki tudtak szabadítani. Azóta sem kerülöm el őket, de van egy kicsit félelem bennem - hátha megismétlődik az eset.


Az, hogy egy férfi fél a liftektől - szerintem a páternoszter ijesztőbb még ennél is. De te tudod kérdező.

2021. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor mindig lépcsőn mennénk, az úgyis formálja a hátsóját..
2021. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!