Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok nagyon sűrűn...

Ezek az álmok nagyon sűrűn visszatérnek. Mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Az álmaim mindig arról szólnak hogy vagy az utcán vagy az iskolában történik egy veszekedés vagy valami olyan dolog amihez kéne a barátaim vagy bármi féle segítség. Ilyenkor nagyon elkezdek félni és próbálok a bajt megoldani és sehogy sem megy a barátaimat nem érem el (telefonon) lekések a vonatot nem jutok el sehova és kétségbe vagyok esve. A másik álom az ugyan így kezdődik hogy valami rossz dolog történik és csak az exemet érem el aki megcsókol és azt mondja megoldjuk én meg ilyenkor elsírom magam és felébredek. (az exemet még most is nagyon szeretem) 15L Köszönöm a válaszokat

2014. márc. 7. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Ott a válasz az álmodban, ha kifejezed egy csókban a szerelem érzésed, megnyugszol! Hát persze! Ameddig szeretetet érzel a szívedben, addig tápláld azt magadban! Ezzel a benned lévő szerelem érzést érleled egyre finomabbá s nemesebbé! Légy boldog a szívedben!
2014. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!