Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha a jól sikerült...

Mit jelent, ha a jól sikerült táncos történeteimet a facen, megnézik, de ritkán lajkoljak, helyette parban elő ffi ismerősök privitban bókolnak?

Figyelt kérdés

A magam válasza, hogy nem tetszik, vagy nő a nőt irigyli, a ffi pedig gyáva egy lajkhoz. Vagy, amit én esztétikusnak, ötletesnek, ízlésesnek tartok. az épp az ellenkezóje?

Szeretek táncolni, ha olyan a kedvem, szeretem a jó zenét, szeretek szerkeszteni,kicsit feldob, talán hobbi is. Kicsit feldob a sajat szereplésem.

Itt mindenki fiatal en nem, keresek de csak gyáva pasik nyálaznak utanam.

Tanacs kéne.Face történetbe ami 15mp-es. Nem odavaló egy röpke táncos számomra felvállalhatóan esztétikus videó?


2021. szept. 12. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék arra a táncra, mert így a feltételezéseid bármelyike lehet igaz, de még akár ezen kívűlálló okok is lehetenek.
2021. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mégsem olyan jók azok a videók, inkább csak a nyálcsorgatós, unalmas házasságban élő pasiknak indul be a fantáziájuk rád, akiknek úgymond mind1 ki, csak valakit találjanak és hátha bejön.
2021. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És hogy lehet megmutatni?

Ne érts felre nem vagyok

"" beteg"", de tenyleg nem ertek olyat amut lehet, hogy kellene..Mert mindennek üzenete van.

KÍnomban akar meg is mutatnam, mert ugysem ismerjúk a masikat. Tehat, elfogulatlan lenne a vélemeny.

2021. szept. 12. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nem tudom, mert nekem vannak ilyesmi ismeroseim, de amiket ok tanc neven mulvelnek, arra nincsenek szavak.

Kinos es rettenetesen gaz, ahogy razzak magukat szar zenere, kirakjak mindenuket a netre, de egyszeruen nem csinaljak jol, izlestelen.

2021. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább csak te gondolod, hogy jók a videók. Az meg, hogy Facebookon pasik bókolnak nem nagy dolog, a nők nagyrésze táncos videók nélkül is kap ilyen privát üzeneteket a kedvesen próbálkozótól(szép a mosolyod stb)a bunkó parasztig aki fotókat akar kérni
2021. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit leírtál,arra tippelek,hogy inkább közönséges,de a férfiak egy részének bejön.

Akinek meg kapcsolata van nyilván nem fogja felvállalni,hogy ilyesmit likeolgat.

2021. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz minden választ. MIvel teljes ruhazat inkabb arnyektanc magamat köpöm le ha izlestelen, de elfogadok minden valaszt!
2021. szept. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!