Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a nők csesztetnek?

Miért mindig a nők csesztetnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már hülye gyerek úgy mond, volt dolgom pár lánnyal már az életem során, de én ezt nem értem.


Bárhova kerülök mindig egy nő miatt van a baj, mármint hogy elkezdt b...ni.


Legyen az munkahely vagy bármi. Mindig van egy csaj aki engem csesztet.


Tudni kell rólam, hogy egy k..va szót sem szólok hozzájuk, mert nem érdekelnek mostanában, mivel 2 éve szingli vagyok, és nem is akarom hogy másképp legyen.


Én egy csendes, laza, szarok bele a világba srác vagyok... Teljesen nyugodt vagyok akkor is ha a nők csesztetnek, inkább ott hagyom őket, de miért bunkók velem?


Szó szerint bunkók, nagy pofája van néhánynak, de nem bántom őket.


Amúgy a kinézetem miatt még a férfiak sem mernek beszólni 196 cm vagyok 120 kg. De a nők... Hát nem is értem meg parancsolgatnak nekem folyton (persze nem csinálom meg soha amit mondanak de M1)


Miért van ez? 29f


2021. szept. 12. 23:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Amikor bunkót írtam arra gondoltam hogy a hangnem ahogy szólnak hozzám már lekezelő.


"Tomi csináld már ezt" "gyere már ide" meg sokszor nevetnek rajtam hol ott semmi nem indokolná.

2021. szept. 12. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Te szegény pára, gondolod nincs ok-okozati tényező?
2021. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez a "laza, leszarom" stílus eléggé bicskanyitogató tud lenni. Lehet észre sem veszed, hogy ilyen vagy.
2021. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet az zavarja őket.
2021. szept. 13. 00:08
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy vele egyedül. A nők nem kifejezetten agresszívak, nem kifejezetten kompetitívak, de pont ez teszi őket alattomossá, aljassá és mesterévé a lelki terrornak. Pontosan tudom, milyenek a nők. Vagyis, EGYES nők, mert nagyon sok tündéri ember van köztük, ahogy a fiúk sem egytől egyig szentek. De nekem is a lányok okozták a legnagyobb sebeket és még csak incelnek sem kellett lennem, csak olyan lánynak, akit a fiúk jobban kedveltek a közös érdeklődés miatt és aki kicsit talán túl későn tanult meg nőiesen, csinosan kinézni.


A neveken szólítgatás, a hátam mögött sutyorgás, mások ellenem fordítása. A tetszelgés annak érdekében, hogy valaki más a pártjukat fogja. A cukiskodás, hogy senki se higgye el rólam, hogy bántottak és rám lehessen fogni, hogy féltékeny vagyok. Az alattomos szurkálás, hülyeségek terjesztése, kuncorászás és fintorgás olyan ártatlan dolgokra is, minthogy eltűröm a hajam...


Ha egy fiú bántani akar, nyíltan csinálja, esetleg kiröhög vagy ler*bancoz. Ha egy lány, akkor nagyon nehéz elérned, hogy tisztára mosd magad azok után, amit művel körülötted.


Engem egész középiskolában üldöztek a lányok a bosszúhadjárataikkal és az élvezetből gúnyolással, szekálással. Volt sajnos egy ilyen munkahelyem is, ahol úgy mondtam fel, hogy sikeresen kirúgattam végül azt a két tyúkot, aki miatt felmondtam és aki miatt a könnyeim törölgettem a buszmegállóban. Az törte meg a jeget az életemben, onnantól fogva nem hagyom magam egy ilyen szutyok helyzetben sem. Ismerem a nők mocsokabb részének összes stratégiáját mások lelkének összezúzására... Sajnos tapasztaltam. És azóta minden lehetőséget megragadok arra, hogy amellé álljak, akinek át kell ezt élnie. Én vagyok a barátnő, a kollegina, a lány ismerős, akinek ma már van elég önbizalma, hogy letörje ezeknek a senkiknek a szarvát. Mert a fiúk nem fogják. A fiúk nem bánthatnak lányokat. De én igen. ;)

2021. szept. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nőként, akinek 11 éves korától egészen mostanáig, 25 éves koráig élénk öngyilkos fantáziái,es pánikrohamai vannak a b..szogatástól,amit szinte kizárólag fiúk/férfiak műveltek vele - nem lehetne egyszer ebben a szaros életben nem általánosítani arról, hogy csak a nők a kretének?

Értem én hogy nagyon fáj, hogy néha azt mondják neked, hogy "gyeremáride", és tényleg nem is szép dolog, de basszus,,,,,,,,

2021. szept. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

#6, hidd el, pont ugyanannyi bszogatott, bántalmazott férfi van nőktől, mint fordítva.

Csak mi nem alapítunk szüfrazsett egyleteket ilyen esetekre.

Különbség a két nem között, hogy mi, férfiak benyelünk nagyjából mindent a nőktől, mert...főleg sok fiatalnál, mint lehetséges páciens...remélem érthető.

Nos a nőknél ilyen nincs, nekik bajuk van egyből parasztok, bunkók mindenkivel, pláne, hogy "őket nem lehet bántani", mert hát milyen férfi az olyan?

Szívás, hogy bizonyos férfiaknál elég erőteljesen be van telve már a pohár, és ugrik minden hasonló esetre.

És akkor még jön a tetejébe a mindenféle provokáció: incel, nőgyűlölő, stb....

De azé szeressük a nőket, ugye?

2021. szept. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Az sokkal jobb, mintha a hapsik tennék ezt.
2021. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A sas nem kapkod legyek után. A legjobb megoldás az, ha szarsz azokra, akik bántani akarnak. Nemtől függetlenül.
2021. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A parancsolgatas a jellembol fakad.

Illetve,ha az alkatodhoz meg kigyurt /ferfias testfelepitesu (szeles vall es hat,izmok) is vagy,akkor valszeg figyeldmfelhivas a reszerol,mert tetszel neki.

2021. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!