Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktak olyan undorító gondola...

Szoktak olyan undorító gondolataid/fantáziáid lenni, amik nem mennek ki a fejedből?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy nem direkt gondolsz rájuk, csak eszedbe jut valamiért, és utána nem bírod kiverni a fejedből.

2021. szept. 13. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, szokott
Nem szokott
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Politika ér?
2021. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Néha nagyon beteg, paranoid dolgok jutnak az eszembe. Például elképzelek baleseteket vagy azt, hogy az adott helyzetben hogyan veszíthetem el azt a szerettem, akivel épp vagyok. Nagyon sok ilyen veszteséges, halálesetet scenariot képzelek el és nagyon nehezen szakadok ki belőlük. Nagyon rossz érzés, de néha csak akkor veszem észre magam, mikor már rá gondolok és elfog a gyomorgörcs.
2021. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De még milyenek,valamikor rendesen szarul érzem magam,hogy rágondoltam olyan betegek :D
2021. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt időszak,2 hónap,akkor depressziós voltam és már nagyon azon voltam,hogy muszáj pszichológus,de aztán a karantén jött és rendbetett,viszont az durva volt,mert folyamatosan,nem tudatosan csak olyan erőszakos gondolatok jöttek a végére már pl kajálás közben is,és volt hogy random sírtam magamba,mert ez megőríti az embert. Főleg amikor már szinte összefolyt,es nem bíztam magamban,mert attól féltem,hogy valakit bántani fogok. Remèlem többet nem lesz😬
2021. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!