Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korukig tegezed le...

Hány éves korukig tegezed le az embereket?

Figyelt kérdés
Boltban, kajáldában, futárokat, futárok a címeket...

2021. szept. 13. 19:20
 1/10 anonim válasza:
97%
Én azert azt mondom hogy 35 éves korig lehet de utána már nem illik.
2021. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én negyvenes vagyok szóval szinte mindenkit tegezek :D Csak nagyon idős nőket nem, vagy ha érzem a stílusból hogy ez nem az. Viszont ha erre a másik magáz akkor én is magázom akármilyen korú.
2021. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel általában nem tudom ki hány éves csak ránézésre/tippelek így annyira nem szoktam figyelni,de általában magázni szoktam,persze ha idősebb embert látok meg akin látszik hogy öregebb nálam sokkal magázok.


De ilyen 50-ig szerintem simán le tegezek mindenkit.


29f

2021. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit tegezni szoktam,kellő tisztelettel.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a korotokat írjátok légyszi.
2021. szept. 13. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Boltban dolgozom egyszer egy idős néni odajött hozzám kérni valamit letegezett és ugye magáztam. Mire azt mondta nekem hogy ha valaki legetez akkor tegezzem vissza. Azóta ezt megfogadva dolgozom persze azért nem mindenkit lehet tegezni. Van aki úgy jön hogy magázódik akkor én is. Ha legetez akkor én is őt. Persze van az a korosztály akit magázok de inkább az 50-60 felettieket.

25 vagyok

2021. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de ebből sokszor van elég gáz szituáció, mivel nem tudom az emberek korát megtippelni. 28 vagyok, és sokszor én se tudom mire hogy reagáljak. Ha valaki magáz, akkor magázom én is, de általában letegezem az embereket, ha nem olyan idősek. Volt hogy tegeződtünk magázódtunk össze vissza, kényelmetlen helyzet.xd
2021. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Kn 50-ig simán tegezem az embereket, ha feltűnően besavanyodottabb a feje akkor szoktam magázni. De az emberek nagy része nem érzi "olyan öregnek" magát, és szívesen tegeződik.

37n

2021. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magázás és a tegezés közt nincs egyértelmű határ hogy mikortól számít bunkónak vegyük példának a középiskolát ott a tanárok is magáznak (jó esetbe) a diákokkal. De pl családban se magázod a szüleid ezt én meg szoktam kérdezni mert hát elkezdek magázódni és emiatt egy bunkó parasztnak néz mert hát ez azt jelenti hogy ő öreg (a tipikus 40-es nő aki felsőbbrednűnek érzi magát vagy a tipikus 50-es férfi aki szintén felsőbbrendűnek érzi magát tisztelet az egész nagy kivételnek) szóval erre nincs jó válasz
2021. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Ez inkább attól függ hol vagyok. Munkában mindenkit magáznom kell, vannak tőlem fiatalabbak, őket is. Munkán kívül kb 32 éves korig.

21 vagyok.

2021. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!