Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj azokkal a fiúkkal...

Mi a baj azokkal a fiúkkal akiknek nincsen sok önbizalmuk?

Figyelt kérdés
Jobbak azok a fiúk akik megjátszák azt hogy sok önbizalmuk van meg határozottak? Sok fiún annyira látszik hogy csak megjátsza. Tényleg ez a jó?
2021. szept. 14. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az a jó ha tényleg van önbizalma és határozott.

Nem csak ez a két véglet van aki megjatsza meg aki önbizalomhiányos.

2021. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A megjátszás semmi estre sem jó, viszont abban segít, hogy egy idő után az ember el is hiszi, hogy már nem sarokban ülő tutyimutyi.
2021. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Láttam a múltkorában ilyen palit, nekem ilyen hátborzongató pszichopata hatását keltette, kb minden kommunikációs meg ismerkedős fogását ilyen guruk meg előadások alapján teljesen művi, mesterkélt módon adta elő, de a csajoknak még is bejött, szóval működik.
2021. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

#3

Maximum a felszínesebbeknek.

2021. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A lányoknak az "alfahím" kell, a domináns férfi. Ezt nem ők találták ki maguknak, hanem évmilliók evolúciója kódolta beléjük! Aztán egy macsóskodó f-szkalapot a kevésbé érett lányok domináns férfinak gondolnak, ami gyakori hiba.
2021. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy nekem meg van és teljesen férfiatlan a szememben az, aki még nálam is gyengébb eresztés és kevésbé talpraesett...


Mintha az öcsém vagy a gyerekem lenne, akinek a fagyipultnál nekem kell kérnem fagyit, mert ő nem merxdddd

2021. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
A legjobb a valódi önbizalom lenne, de szokták mondani, hogy hogy fake it till you make it, szóval már az is jó, ha tudatosan belekényszeríti magát abba, hogy úgy viselkedjen, mint aki nem egy neurotikus kis görcs.
2021. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az élet minden területén sokat számít az önbizalom. Munka pl.


De gondolom ez is párkapcsolati dolog... a nőknek nem a külsőség, ami elsődlegesen vonzalmat ébreszt bennük, haneme ez! A határozottság és magabiztosság.

2021. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, ez befolyásol negatívan.
2021. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elállnak a fülei, és emiatt csúfolják.
2021. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!