Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiúk akik 14 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik 14 évesen kezdtek csajozni, szexelni nekik több önbizalmuk van és konnyen is az ismerkedés nekik?

Figyelt kérdés
Én 20 évesen vesztettem el. De nem vagyok jó ebben az egészben:(
2021. máj. 22. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen van több önbizalmuk azoknak akik hamar kezdtek el szexelni és az sem biztos hogy könnyebben ismerkednek,de tuti nem sajnáltatják magukat hanem tesznek azért hogy legyen barátnőjük.
2021. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 21 éves születésnapomon voltam először, de sokszor megbántam később, hogy nem voltam elég határozott és céltudatos, akár már 14 - 15 évesen. Lehet kellő felelősségérzete egy fiúnak akár 14 évesen is, tudatja pontosan, hogy mit csinál. 40 évesen is lehet rossz döntéseket hozni.
2021. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen egészen másként kell befőzni egy csajt, mint egy 20-ast vagy egy 40-est. Nem véletlen, hogy vannak olyan kérdések, hogy "régen ragadtak rám a csajok, de most 18-25 évesen semmi nem jön össze".

A siker önbizalmat ad, de ha nem fejlődsz, akkor koppani fogsz.

2021. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordítva van a dolog, akiknek van önbizalmuk és könnyen megy az ismerkedés azoknak összejön fiatalabb korukban.
2021. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!