Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyfarkú férfiaknak általáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyfarkú férfiaknak általában nagyobb az önbizalmuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mint pl nekem is.
2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem úgy gondolom nagyobb az átlagtól (18 cm) de ez nem ad több önbizalmat.


Az önbizalmom akkor lesz nagy ha elfogadod és szereted magad. Inkább előnynek mondanám ezt a méretet, viszont volt egy csaj aki nem engedte berakni mert neki ez nagyon nagynak számított.


Mindennek van előnye és hátránya is

2021. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nagyobb igen
2021. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát az itteni kérdések/hozzászólások alapján azt látom, hogy akinek kicsi, vagy az átlag tartomány alsó végébe esik, az jellemzően szorong a mérete miatt, aláássa az önbizalmát - mit fog szólni a nő, ha meglátja, elég lesz-e neki, ki tudja-e elégíteni, naponta tucatnyi ilyen kérdés/hozzászólás van.


Nekem egy átlag felettivel, mind hosszúság, mind vastagság tekintetében(18/5) soha nem jutott eszembe ilyesmi.


Úgyhogy én azt hiszem, van összefüggés a kettő között.

2021. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es nagyon jól írja. Akinek nagy farka van, annak nem kell a mérete miatt aggódnia.
2021. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Phaszméretből fakadó önbizalomhiánya valószínűleg több kisfarkú férfinak van, mint ahány nagy mérettel megáldottnak, de nem ez az egyetlen dolog, amivel az ember fia elégedetlen lehet saját magával kapcsolatban.
2021. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan szánalmas, amikor a kisfarkúak lepontozzák, amikor valaki beírja a valóságot: "Igen, nagyobb" 😂
2021. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!