Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig a kérdésre válaszolsz...

Mindig a kérdésre válaszolsz itt a gyakorikérdéseken, vagy csak az első mondatot olvasod el, és valami hasonlót odaírsz, ami eszedbe jutott? Őszintén?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktad, hány százalékban?

2021. szept. 16. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de kb 10-ből 9 alkalommal igen.
2021. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elolvasom az egészet, a kérdést és a leírást is. Nem is értem, hogy lehet úgy válaszolni, ha csak a kérdést olvasod.


Különben az adott válaszok száma alapján nyitok kérdést, amire a legtöbb válasz érkezett azt nyitom. Ha végigértem, akkor a kiemelteket nézem meg.

2021. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pénteken.
2021. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést, és a leírást is elolvasom, de a válaszokat (ebbe beletartozik a kérdezőé is) sokszor nem.
2021. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a kérdésre váloszolok🤷‍♂️ Mégis mi másra tudnék?

Mondjuk szerintem sokan vannak akik csak az első mondatot olvassák el, és csak úgy odaírnak valamit. Ezt ti is észrevettétek?

2021. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elolvasom magát a kérdést, és a leírást is. Viszont az előttem írt hozzászólásokat nem mindig.

Nekem valahogy minden infóra szükségem van, mielőtt válaszolnék, mert sokszor abban rejlik a lényeg, mármint a részletekben.

Én is észrevettem már, hogy sokan tényleg csak az elejét olvassák el, és az alapján odaírnak valamit, ez helyenként inkább csak "válasznövelő" dolognak tűnik, de ki tudja.

2021. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig, van, amikor csak a fő kérdésre válaszolok, a mellékírás nem érdekel.
2021. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!