Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani fiatal húszas,...

A mostani fiatal húszas, harminacas generációra szerintetek mennyire jellemző a beképzeltség, és az önimádat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
28 vagyok egyáltalán nem vagyok önimádó.
2021. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a tizenéves életkor lehet az, amikor még valaki annyira keresi önmagát, hogy nincs kiforrva a személyisége.


Szóval talán inkább 20 éves kor alatt érdemes a nárcisztikus jellemzőket keresgélni.

2021. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak kiszabadultak azolból a béklyókból, amikkel a társadalom generációkat nyomorított meg.


Én nem agresszív elhatárolódást látok tőlük mások felé, inkább csak azt, hogy mernek önmaguk lenni és mernek nemet mondani olyan embereknek és olyan kéréseknek, amihez semmi közük és ami felé soha nem keletkezett valódi kötelezettségük, hogy teljesítsék azt.

2021. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az jellemző, hogy emberek olyan dolgokat hívnak beképzeltségnek vagy önimádatnak, ami inkább arról szól, hogy a másik embernek van szabad döntési joga.


Miért láttam önzőnek és beképzeltnek nevezni embereket?


-mert nem akarnak gyereket

-mert nem nyalják a seggét a toxikus, élősködő rokonuknak csak azért, mert a rokonuk

-mert nem csinálnak hülyeségeket szerződés nélkül (nem adnak kölcsön, nem házasodnak)

-mert kiállnak magukért és nem kérnek a kéretlen jótanácsokból

-mert nem dolgoznak ingyen

-mert nem jönnek össze akárkivel, szívességből

-mert elvárnak dolgokat azért cserébe, amit letettek az asztalra

-és mert szarnak a logikát nélkülöző, másokat csicskító illemre

2021. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyire a többi korosztályra. Ők sem különbek semmivel. Csak azt hiszik.
2021. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább azt veszem észre a korosztályomról, hogy az önbizalomhiány és a pesszimizmus gyakori.
2021. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korfüggő. Én gyakrabban látok beképzelt nagyképű nyugdíjast mint fiatalt (28 vagyok) de ezt így nem lehrt korosztályra kivetíteni.
2021. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha felnézek az Instagramra, abszolút az a benyomásom, hogy sok az önimádó. Töltik fel magukról a képeket minden szögből, mert nem tudnak egyet kiválasztani. Én is szeretek fotókat készíteni, mert ha esetleg megélem az idős kort, jó lesz látni, hogy ilyen is voltam. De nem töltenék fel ennyi képet magamról az fix, nem hiszem, hogy bárkit érdekelne ennyi kép rólam.
2021. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem az 50 felettiekre sokkal jellemzőbb az, hogy semmire beképzeltek, és ok nélküli osztják a tanácsokat.


ráadásul 80%-uk sötét, mint az éjszaka.

2021. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2# szerintem pedig nem:)

Én 17 vagyok mégse vagyok se beképzelt se önimádó és a tizen éves ismerettségi köröm se ami kb 2000 embert jelent így már állíthatom hogy nem igaz az állítás vagy csak a nagyon elkényeztetettekre

2021. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!