Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik főnök miért fényezi...

Az egyik főnök miért fényezi magát nekem folyton?

Figyelt kérdés

Adva van egyik főnök munkahelyen.

Azzal hencegett, hogy nagyon sok fiatal lánytól kapott ajánlatot munkahelyen szinte minden részlegről.

Nem tudom mennyire igaz, ha az, gondolom amiatt mert főnök.

De arra fogja azért mert jól néz ki. 😳

Tudni kell a csávó 54, a korához képest is idősebbnek tűnik. Ráncos, nagyon őszül, ritkul a haja elől, ronda, inkább vékony, de azt állítja sportol és milyen jó teste van.

Azt is mondta neki a lányok azt mondták nem néz ki 54-nek, hanem 45 körülinek.🤨

Holott egy-két kollégám mondta róla nekem háta mögött, hogy öregnek néz ki.

Én azért láttam már az ő korosztályában is sokkal jobban kinézőt.

Azt is mondta nekem, szerinte még mindig milyen szép sima a bőre. 😮

Egyáltalán nem, táskás szemek, szarkalábak, megereszkedett arc.

Ezen kívül munkahelyen van nála jóval fiatalabb 30 körüli szintén főnök, kifejezetten jóképű, magas, sportos izmos srác, róla inkább el tudnám képzelni tetszik a nőknek. (Neki nem is kéne dicsekednie).

Nálam is ez az öregember próbálkozik, de nekem nem kell, ronda, öreg, nős, nagyképű. Taszít.

Ha nekem nem kell, kinek kell?

Mikor is van nála sokkal jobb munkahelyen is. És nem különösen gazdag.

Vagy ha azok a csajok kezdeni akartak ezzel az öreg pacákkal, őket minősíti.


Az bosszant, ezeket el is hiszi magáról, amiket mond? Azt, milyen jól néz ki, szép a bőre meg fiatalos?

Azt hiszi tetszik holott semmi jelét nem adtam és nem mondtam ilyesmit.


Nem tudom milyen tükröt nézeget. Semmi önkritika.

Csak azért nem osztom ki mert egy helyen dolgozunk és nem akarom feldühíteni. Neki állna feljebb.



2021. jún. 17. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Kapuzarasi panik.


Meg tudjak hogy sok 17 - 25 eves koruli lanyoknak nagyon bejon, ha egy igazi "erett" pasival lehetnek, mert ahogy mondtad oket minositi, csak ok ugy fogjak fel, hogy "jaj de jo lehetek hogy egy ilyen erett, bolcs pasinak tetszem, el sem hiszem!", ezt jol tudjak a 40 - 50 es ferfiak nagy resze, es ki is hasznalja ezt.


Most meg nalad probalkozik.


Tegyel ugy mintha nem is letezne, egy kis ido mulva lenyugszik aztan keres egy masikat, esetleg fiatalabbat nalad, ugy egy 19 evest.

2021. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha esetleg egy fiatalos, jóképű érett férfiről lenne szó még azt is megértenem.

De a csávó nem egy Richard Gere....

Mondom, ronda, 60-nak is kinéz. Undort érzek iránta semmi mást.

Egy haverom aki szintén itt melózik és ismeri őt, mondta szerinte kamuzik, ő is ismer jópár pasit aki azt adja be a lányoknak mennyire buknak rá a nők, csakhogy jobb színben tüntesse fel magát.

Van egy másik kéjenc ő elvált, 20-on éves csajokkal próbálkozik de azok nem érdeklődnek.


Ha akarnék is érettebb pasit, legkevésbe ezt a lepusztult vénembert. 🤢 (Fúj)

2021. jún. 17. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

2


Ha korbenezel tini kategoriaban meg emberek kategoriaban, esetleg felnott parkapcsolatban, akkor rengeteg olyan kerdest talalsz ahol a kerdes egy "kapcsolatra" vonatkozik ahol a csaj 14 - 20 eves a ferfi meg 24 - 50.


Es nem tulzok.


Es nezd meg, ha valaki ez ellen felszolal gyakorin, hogy mit akarnak ezek a sorhasuak 40 eves korukra egy 16 evestol, akkor leszavaznak erdekes modon.


A 16 evest meg nem fogod mas utra teriteni, mert az ilyenek sokszor nagyon szeretethianyosak, nincsenek barataik, szuleik leszarjak oket, figyelemhianyosak is es jon egy "isten" egy 40 eves sorhasu, akitol ezt mind mind megkapja a fiatal, szuz, 16 eves lany es barmit megtesz a sorhasuert hogy megkapja es hogy megtartsa, meg akkor is, ha a sorhasu nyiltan kihasznalja, meg akar a 16 eves gyerek mellet meg massal is "randizik".


De csak halkan jegyzem meg, mert ide is betalalnak a 40 - 50 eves sorhasuak, es megint jon a lepontozas.

2021. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

3mas vagyok


Bocsanat kijavitom magam, szeretet nem nyujtanak ezek az emberek, hanem ugy tesznek mintha szeretgetnek oket.

2021. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És én még azt hittem hogy ezek a tini lányok a Nick Carter meg Leonardo DiCaprio féle szépfiúkra buknak.


Nekem ez új, egy 16 éves bukna egy ronda sörhasú 40-50 év körüli pasira.


Én ismerek 45 éves kigyúrt pasit, mindig nyavalyog neki nem jut nő mert mind gazdag pasit akar. 😄 Sztem kérdezné, hol vannak ezek a 16 évesek.


Meg egyébként is ezt hallom szinte minden pasitól hogy a nők mind a pénzre mennek.


Ha ezek a lányok ennyire szeretet meg figyelemhiámyosak, miért egy öregember kellene nekik?

Miértne kaphatnák meg ezt egy fiatalabb, helyesebb pasitól?

Vagy ezzel az erővel akárkivel összeállhatnának mert ennyire akarnak törődést.

2021. jún. 17. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:

A normalis tini lanyok igen ilyen alomban elnek hogy Brad Pitt meg DiCaprio.


Ahogy irtam, a lelkileg serult, szuleik nem torodtek veluk, szeretet meg figyelemhianyos 16 eves lanyok, akiknek egy kapcsolatuk azok ilyenek.


Ugy erzik vegre megtalaltak a vilag osszes "szeretet", figyelmlet meg torodest abban a bizonyos 40 es sorhasuban.


Emellet egy hatalmas onbizalomboost az egesz, mert ezzel buszkelkednek, hogy "Na latjatok milyen erett vagyok! En nem gyerekes 16 - 20 evesekkel vagyok hanem egy igazi, belevalo erett es bolcs 40 evessel!". Igy akarnak bizonyitani maguknak, a sorhasunak, a szuleiknek akar, a barataiknak ha van, meg ugy altalaban a kornyezetuknek.


De ok sem ugy, hogy kifejezetten vadasznak egy 40 - 50 evesre, nem. Ahhoz nincs onbizalmuk. Szerintem majdnem minden esetben a sorhasu megy oda a gyerekhez, elkezd beszelgetni vele, megszeretteti magat vele es aztan felveti az otletet meg nyomul ra. Ez meg megnagyobb ego boost a gyereknek, hogy nem is hogy o kezdemenyezett hanem a 40 eves bolcs, erett ferfi magatol elkezdett "udvarolni" neki.


Nem szokasuk szerintem nagyon nezni hogy mennyi penze van a sorhasunak, max annyira hogy megeljen. Mivel nekik ebben az esetben nem a penz a legfontosabb, hanem az hogy kapjanak figyelmet, "szeretetet" (amit egy 40-es sorhasu kepes nyujtani), erdeklodest, elismerest, na meg ha meg is dugja a sorhasu akkor meg mar tenyleg a mennyorszagban van a gyerek, hogy egy 40 eves elvette neki es ez mar biztos annak a jele hogy mennyire komoly egy lany volt hogy ezt tette vele a sorhasu, es most mar igazi no lett ezaltal.


Legtobb esetben par evig tart egy ilyen, aztan ha nem fenyegeti meg a sorhasu oket akkor ok maguk szakitanak a ferfival. Aztan ebbol jon egy hatalmas zuhanas, mert rajott hogy mekkora egy hazugsagban es abuzus kapcsolatban elt. Ekkor jon a megbanas, meg hogy tovabbra sincsenek baratok mert az idejet egy ilyennel toltotte el, esetleg nem is tanult a gyerek, meg PTSDje van ahogy visszaemlekszik hogy milyen mentalis eroszakkal kenyszeritette ki belole a sorhasu a szexet, meg mikre kenyszeritette, stb... Aztan jon a depresszio.


Ezek a fiatal lanyok.


Tehat valaszolva a kerdesedre, nem feltetlen arrol van szo, hogy nem akarnak osszejonni a kortarsaikkal, hanem megtalalja oket egy ilyen alak es nekik ez mar pont eleg (azok az okok miatt amiket most leirtam) - egy erett ferfival vannak.


Ne probald megerteni ep esszel ezeket a lelkileg serult lanyokat, mert nem fogod tudni. Sajnos ez egy olyan lelki helyzet nekik es olyan fiatalok, hogy nem tudnak mit kezdeni az erzeseikkel.

2021. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatuk sem volt*
2021. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért azt tisztázzuk, hogy általánosságban beszélsz a tini lányok egy részéről. (Ilyenről nem is hallottam).

Voltam tini, ismertem olyan lányokat akiket a szülei lesz@rtak, vagy mindennapos volt balhé apuka részéről, csimpaszkodtak azok szinte mindenkibe (de úgy láttam a korosztályukból).


Minden helyzet más és más. Ahol én dolgozom, ez egy komoly munkahely, itt nem dolgoznak tini lányok, ez nem diák munka.


Minimum 18 éves korhatár kell.

De legfiatalabbak nálunk 20-21 évesek voltak. Azok már inkább felnőttek (egy 16 éves befolyásolhatóbb).


De valahogy nem tudom róluk elképzelni, kezdenének azzal az öregemberrel akit említettem, mikor is vannak nálunk fiatal izmos jó pasik főnökök közt is.


És azt állította azok kezdeményeztek, női alkalmazottak közül és irodából is.


Sőt, azt mondta az egyik női alkamazott meghívta őt egy italra, aki 34 éves ​és szerinte jól néz ki. Bőven nem tini. 😄


Nekem az volt a gyanúm ezeket csak kamuzza, és ő próbálkozik mindenkinél.


''Tegyel ugy mintha nem is letezne, egy kis ido mulva lenyugszik aztan keres egy masikat, esetleg fiatalabbat nalad, ugy egy 19 evest.''


Ezt csinálom amúgy. Sose mutattam érdeklődést, nem mondtam tetszene, de azt hiszi nekem ő igen.


Folyton irogat közösségi oldalon (megtalált), ha nem írok vissza (ignorálom) akkor is ír én miértnem írok vissza, ez őt úgy bántja biztos haragszom.

Mondtam neki ha ennyi lehetősége van akkor menjen hozzájuk, engem hagyjon békén.

Azt mondta nem volt együtt senkivel, munkahelyről, nem érdeklődött irántuk, csak én érdeklem, őket nem akarja csak engem.

Azt is mondta hogy szeret és én vagyok a kedvence, különleges, meg a legszebb.


Kereshet 19 évest, de nem tudom elképzelni azoknak kell.


Beszéltél 40 éves sörhasúakról.


Talán azok nem tartják olyan rosszul magukat.


Akiről beszélek több mint 10-essel több és még idősebbnek is néz ki.

Aszott múmia feje van.

Egyik barátném itt dolgozik ő is visszataszítónak találja, szerinte egy kiöregedett hadiló.


Én láttam már 50-es pasit (és nőt is) kinézni 40-nek vagy 30-nak. (Azokról inkább el tudom képzelni).


Egyébként nem büntetendő egy 40-50 évesnek 18 alattival kezdeni?

2021. jún. 18. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. Kérdező, amúgy észrevettem, miért véded ezeket az embereket, akik kihasználják a fiatal, naív, tapasztalatlan lánykoat ahogy 6-os írta, hogy biztos jól néztek ki meg kb. tagadod hogy ilyen nincs. De pedig nagyon sokszor van. Valóban nézd meg a tini/felnőtt (stb) kapcsolatok kategóriát rengeteg ilyen van!
2021. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es, valamit nagyon félreértettél.

Én egyáltalán nem védem azokat az idősebb pasikat akik ennyire fiatal lányokkal kezdenek.

Sőt, ha ez igaz akkor megvetem őket, így kihasználják őket.


Én arról a pasasról kérdeztem munkahelyemről miért van így elszállva, és miért dicsekszik nekem hogy fiatal 20-on éves lányoknak ő kell.

A kommentelő sérült, önbizalomhiányos tini lányokról beszélt és 40-es sörhasúakról, nem ugyanaz.


Én márpedig sehol nem láttam ilyet.


Sok pasi ismerősöm vagy arra fogja (itt gyakorin is) a sikertelenségét a nők körében mert állìtása szerint nem egy Brad Pitt és a nők szerinte a szemét szépfiúkat szeretik, vagy arra fogják azért mert csórók és a csajok gazdag pasikat keresnek.


Nem egy egyedülálló pasit ismerek, akik próbálkoznak szinte minden csajnál aztán panaszkodnak nem kellenek senkinek.


Miért nem velük kezdenek ezek az önbizalom hiányos tinik?


Itt gyk-on arról is panaszkodtak a csúnya nőknek is jó pali kell (én is ismerek ilyet), ezért gondoltam azok az idősebb pasik jól nézhettek ki ha tini lányokat megkaptak.


Ismertem 40-nek kinéző 50 éves pasit, jóképű volt, gazdag, nős, de dicsekedett hogy 3 fiatal barátnője van, egyik 21 másik 19, a harmadik nem tudom. De volt már 17 évessel.

2021. jún. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!