Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki ki van öltözve és...

Ha valaki ki van öltözve és napszemüveg is van rajta az beképzeltség?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem...Miért lenne???
2021. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én se értem. Mi az összefüggés a kettő között?
2021. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Meeert?
2021. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kiköltözést úgy érted, hogy Juliska hétfő reggel 6kor nagyestelyiben szalad le a sarki kisboltba, akkor igen, beképzeltség. A napszemüveg meg -a fényérzékeny dioptriastol eltekintve- zárt térben szimplán bunkóság.
2021. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kiöltözés egyén és alkalomfüggő. Az mondjuk gáz, ha mindenhova toprongyosan mennek emberek. Manapság már színházba is szakadt farmerban járnak sokan, és most oltáskor láttam, hogy még orvosi rendelőbe sem képesek tiszta és kevésbé kopott cuccban odaállítani....


A napszemüveg konkrétan pofátlanság, hogy ha az illető mással találkozik és beszélgetnek, vagy bemegy valahova és nem veszi le.

Utálok is napszemüvegesekkel beszélgetni, rendszerint hamar leépítem őket, akik nem képesek felvállalni az arcukat.

(Kivétel csak az, ha 1-2 mondatra állít meg a napszemcsis és kérdez valamit. Pl. turista, hogy merre van a Budai Vár... De bizony volt már példa arra, hogy ilyen eltévedős érdeklődő megtisztelt azzal, hogy a beszélgetésünk idejére feltette a feje tetejére a napszemüveget! )

2021. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lenne összefüggés.

Szeretek jól kinézni, plusz még a szemem is bántja a nap = nagyképű vagyok? :DD

Sorry már :D

2021. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Dioptriás szemüveget hordok, van napszemüvegem is belőle, most akkor hordjak nyáron magammal két szemüveget csak azért, hogy zárt térben kicserélhessem és ne tűnjek bunkónak? Vagy ha beszélek valakivel vegyem le? Akkor meg xarul látok. Hát nem.
2021. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kioltozes fogalma nincs tisztazva. Ha valaki nem az alkalomhoz valo, tuloltozott, az inkabb vicces, parasztos.
2021. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.
2021. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kiöltözés?


Én 10-ből 9 esetben hasonlóan járok: [link] És folyton megkérdik, hogy hová megyek, hogy így kiöltöztem? Még a melóhelyemen is mondták első héten, hogy nem kell ide így járni, nyugodtan hordjam a lazább cuccaimat, és eléggé néztek amikor elmondtam, hogy nekem ez az.

2021. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!