Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Labancz Lilla miért műtette...

Labancz Lilla miért műtette át teljesen az arcát?

Figyelt kérdés

Az előbb ment a tv-ben az álom.net című film mikor odakapcsoltam. Rákerestem Lillára, hogy most hány éves, illetve mi lett vele. Nagyon durva az arca. Mintha nem is ő lenne. Miért csinálja ezt magával sok nő? Egyáltalán nem szépek. Sőt...

Rá se ismerni már.


2021. szept. 19. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert neki így tetszik
2021. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő így akarta, szerintem.
2021. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy betegség. Megműttette gondolom az ormányát először mert az tényleg ordenáré volt, de biztos nem lett olyan amit elképzelt és akkor jön a következő műtét, meg aztán még itt ott megigazíttatja meg egy kis botox, aztán már mindegy mit csinálnak meg csak feküdhessen a kés alá.
2021. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Alapból sem volt szép nő szerintem, persze nem mondom rondának, inkább olyan karakteresnek mondható arca volt, tényleg nagy volt az orra. Ezt gondolom ő is így gondolta, ezért átszabatta, szebb nem lett, csak mű nő beütése. Meg közben fiatalabb sem lesz, jönnek a ráncok, ezért kellett a botox, bár 35 évesen még nem öreg, de most úgy néz ki a sok plasztikától, mint az 50-60 körüliek, akik hasonló műtéten estek át. Sajnos sok nő esik ebbe a hibába, nem tudnak megállni 1-1 műtétnél, mert amúgy van akinek jól sül el az első.
2021. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 és #4: Egyetértek veletek. Én is néztem, hogy még csak 35 éves. Lassan olyan lesz, mint Zimány Linda. Ő is nagyon durván néz ki.

Az még durvább, hogy mindenki dicséri őket, hogy mennyire szépek. Amúgy az ellen nem vagyok, hogy ha nem tetszik valakinek az orra pl akkor megműtesse. Csak nem kell annyira túlzásba esni, hogy megvàltozzon teljesen az egész arc.

2021. szept. 19. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Lilla nagyon szep lett.


A zimany linda meg nagyon csunya igenytelen rancos no eloben. Nagyon sok photoshop van a kepein.

2021. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból egy nagyon csúnya nő volt. A műtét segitett rajta egészen megszépült,bár sok lett.Túl mű, de így is szebb, mint ahogy régen kinézett. A képeiből az jön le jó nagy r*"*"c.
2023. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!