Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm öngyilkos...

Legjobb barátnőm öngyilkos akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon is próbálok neki segíteni, felhúzni.. De az a baj, hogy már ott tart, hogy nem akar boldog lenni, meg nem akarja, hogy megváltozzon az élete, csak azt, hogy vége legyen. Pedig azért az ő élete nem olyan rossz. Itt vagyok neki van kihez fordulnia. Rajtam kívül van egy másik barátnője, akinek szintén bármit elmondhat. Én meg próbálom minden nap inspirálni, meg felvidítani, de semmi. Pszichológushoz nem fog elmenni, ez az egész depresszió meg onnan indult, hogy nagyjából mindenkit elvesztett rajtam kívül, és sokan megutálták. De már szinte csak közömbös ezeknek az embereknek, mert sok idő eltelt azóta...

2014. okt. 12. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom 12-15. Úgysem lesz öngyilkos, ez csak figyelemfelkeltés. De ezt ne mond neki mert akkor majd be akarja bizonyítani, mennyire gondolja komolyan.
2014. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 17.. És nem hiszem hogy még fogja tenni... Csak rám is kihalt, meg zavar,hogy hiába mondok bármit már csak meg se próbálja jól érezni magát
2014. okt. 12. 19:15
 4/4 anonim válasza:
a szülei tudnak róla? hogy érted azt h sokmindenkit elvesztett? az az egy biztos h ezzel orvosi segítséghez kellene fordulnia. mennyire nehéz időszakon mehgy keresztül?
2014. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!