Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teszik oda az emberek a...

Miért teszik oda az emberek a mondat végére mindig hogy "jó?"

Figyelt kérdés

Pincér vagyok egy étteremben,és miután elmondják mit kérnek hozzáteszik hogy jó?

pl :

Én- Mit hozhatok inni?

Vendégek -vizet jó?

Én- ásványvizet?

Vendég -igen menteset jó?

Én -rendben

Utána az étel felvételénél ugyan ez van egy húslevest kérek jó?

Ba***ki NEKEM JÓ legszivesebben hozzátenném ezt a válaszomhoz amikor egymás után sorozatban ilyen vendégek jönnek,és nem veszik észre magukat!

Vagy ennek van valami oka ?

Miért teszik oda hogy" jó?"

Miért nem lehet aztmondani simán ,hogy egy mentes asvanyvizet kérek szépen .Nem azt hogy egy víz lesz jó ? Észrevettem sokszor nem csak a bunkó vendég csinál így hanem teljesen önkívületükben mondják így.Mintha nekem kéne megengedni hogy egy mentes ásványvizet igyon vagy akármit ... hiszen tudhatná a vendég hogy az étlapról akármit rendelhet az nekem jó 🤣



2021. szept. 20. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvasd el a kérdező 6-os válaszát
2021. szept. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Elolvastam, de sehol nem akart megnevelni senkit.
2021. szept. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo? - ezzel csak azt akarjak kerdezni, hogy felfogtad-e amit mondtak ... hallottad-e ... vetted-e az adast :)


Siman lehet, hogy csak bamban allsz es a vendeg nem tudja, hogy ertetted-e a rendelest.


Vendeglatasban altalaban meg szoktak ismetelni a hallotakat, ezzel szignozzak, hogy felfogtak a dolgokat es minden rendben. Meg a konyhan is ez a szokas.

2021. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!