Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki teszteltette magát COVID-r...

Aki teszteltette magát COVID-ra, miért tette?

Figyelt kérdés

A 2. és 3. hullám idejére gondolok főként a 8-10 ezres napi számokkal, de éppen jelenleg is aktuális, hiszen nem múlt el. Nekem eszembe nem jutott volna teszteltetni, akármilyen tüneteim is vannak. Egyrészt nem hagyom, hogy az orromba ledugják azt a szart, másrészt nem "rontom a statisztikát" (nem járulok hozzá a nyilvános esetek növekedéséhez), harmadrészt pedig addig is tudom terjeszteni, ami azért jó, mert minél több ember esik át rajta, negyedrészt pedig karanténba se zárnak hetekre.


Ennél fogva nem értem az embereket, miért voltak képesek tesztet kérni?



2021. szept. 20. 13:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én rohadtul köhögtem és fájt a hátam, a háziorvos addig nem is fogadott személyesen, amíg be nem mutattam a tesztem eredményét. Ő küldött el, így ingyenes volt.
2021. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

7: nem heti 1, hanem akármennyi, mert 24 órát volt érvényes.


Ez az ingyenes dolog kétélű. Szépen kilapátolták vele a krankenkasséból a pénzt, magyarul én is fizettem másnak a szórakozását. Nekem is fel fogják emelni, hiába nem vettem igénybe semmit.


Októbertől lesz fizetős, de ez megint csak a kényszerítésről szól, de hamar rájöttek, hogy aki eddig nem oltatott, az inkább fizetni fog a tesztért, úgyhogy már azt tervezik, hogy el sem fogadják majd a tesztet sok helyen, hanem csak oltott vagy gyógyult mehet be.

2021. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Én utazáshoz teszteltem egyszer, "home kit"- el, amit kiküldenek postán, megcsinálod magadnak és visszaküldöd, aztán emailben küldik az eredményt.

Azóta is azt használom, csak photoshoppal átírom a dátumot, hogy mindig aktuális legyen🤭

Egyébként a teszt két dolgot mutat ki, emberi dns-t és a koronavírust, tehát nem kötelezõ az orrodba dugni, meg is nyalhatod és ha elõtte hidrogén peroxidos oldattal öblögetsz, akkor biztos, hogy vírusra negatív lesz😉

2021. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13, és hogy lesz biztos pozitív?

Az hosszú távon jobb, mert akkor van 14 nap bünti, de fél évig vagy meddig gyógyult vagy. 😜

2021. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Metionin ***** válasza:
100%
Szintén szemműtét miatt.
2021. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Eü-ben dolgoztam és rosszul voltam, otthon maradtam. A főorvos mondta, hogy azonnal menjek be hozzájuk tesztelni. És tadaaa covid pozitiv, 10 hét karantén 👌👍
2021. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
10 nap* nem hét , bocsi :)
2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Ja, az azé’ durva lett volna.
2021. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
31%

@14

Rapid teszt úgy lesz pozitív, ha valami savasba mártod (pl citromlé).

A laboratóriumi pcr-t sajnos nem lehet átverni, a rapid pedig nem hiszem hogy elég egy védettségi kártyához.

2021. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első etapban 2× éreztem, hogy gond van, szerencsére nem volt semmi sem.
2021. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!