Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki teszteltette magát COVID-r...

Aki teszteltette magát COVID-ra, miért tette?

Figyelt kérdés

A 2. és 3. hullám idejére gondolok főként a 8-10 ezres napi számokkal, de éppen jelenleg is aktuális, hiszen nem múlt el. Nekem eszembe nem jutott volna teszteltetni, akármilyen tüneteim is vannak. Egyrészt nem hagyom, hogy az orromba ledugják azt a szart, másrészt nem "rontom a statisztikát" (nem járulok hozzá a nyilvános esetek növekedéséhez), harmadrészt pedig addig is tudom terjeszteni, ami azért jó, mert minél több ember esik át rajta, negyedrészt pedig karanténba se zárnak hetekre.


Ennél fogva nem értem az embereket, miért voltak képesek tesztet kérni?



2021. szept. 20. 13:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
Muszáj volt, mert kontakt személy voltam (egyébként pozitív lett). A karantén nagyon dühített (ami 3 hétre sikeredett, mert nem lehetett elérni azt a k***a háziorvost), viszont a kártya miatt jó volt (igaz, az is egy hónapon belül le fog járni).
2021. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%

1. alkalom: beteg voltam, covid-gyanús tünetekkel. Természetesen nem akartam fertőzni, illetve a betegségemnek megfelelő kezelést szerettem volna, így teszteltettem magam.

2. alkalom: oltás előtt közvetlenül csináltattam egy gyorstesztet

3. alkalom: ugyanaz mint az 1. (ekkor lett pozitív)

4. alkalom: a második oltás előtt tudni akartam, hogy elmúlt-e már

2021. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!