Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen férfiakból felnőtt...

Az ilyen férfiakból felnőtt korukra pszichopata lesz?

Figyelt kérdés

Aki olyasmi, mint: Reszkessetek betörők: Kevin.


Intelligens gyerek, aki szemmel láthatóan élvezte, hogy fájdalmat okozhat a rablóknak. Ráadásul kifejezetten morbid csapdákat eszelt ki.


Mi várható egy ilyen lelkületű gyerektől?


2021. szept. 21. 08:44
 1/9 Only a man válasza:
91%
Miért lenne pszichopata? Nem a családját bántotta, nem jó embereket bántott, hanem tudta, hogy rossz fiúk és hogy móresre kell tanítani őket. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Meg önmagát védte, az otthonát. Szerintem minden normális ember ezt tenné.
2021. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ettől még nem lesz valakiből pszichopata.
2021. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata azokból lesz, akik ilyen házidiagnózissal ítélkeznek emberekről, és világgákürtölik az eredményt.


Volt ilyen ismerősöm, fiatalként sok hasonló hülyeséget csinált. Felnőtt korára nagyon rendes, dolgos, normális ember lett.

2021. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem. mar csak azert sem, mert kevin felt (az utcaseprotol), buntidatot erzett amikor megbantotta a csaladjat, es szomoru volt amikor nem volt veluk karacsonykor. ezek mind hianyoznak egy pszichopatabol.


filmes karaktert egyebkent is nehez diagnosztizalni, mert teljesen egydimenziosak

2021. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én is röhögtem volna rajtuk.
2021. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy évekig a tévében lesz karácsonykor, és sokan élvezik a kalandjait, mások meg hülyét kapnak tőle hogy "már megint"? Na ennyi várható egy filmszereplőtől.
2021. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Gáz lesz belőle, mert aki 1× rászokik az ilyenre, az nem lesz továbbra sem kíméletes.
2021. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És akik megölnék a betörőket?


Nem attól lesz valaki pszichopata, hogy megöl másokat.

2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a mi valóságunkhoz mérjük, hogy milyen sulyos sérüléseket akar okozni, akkor valóban nem normális. De miután elégé rajzfilmes karakterekről van szó, akiknek a rajzfilmekhez hasolóan, kb semmi bajuk sem lesz, így abban a világban végülis nem szadista örült.
2021. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!