Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus lenne vagy pszichopata?

Figyelt kérdés

Egy évet kavartam egy sráccal, mindvégig borzalmasan bánt velem. Elvárta, hogy az ő kegyeit kelljen kiszolgálni, ha valami nem tetszett szó nélkül lelépett napokra. Állandó siránkozásokban tört ki az exe miatt, folyton szentként állította be és éreztette velem, hogy kevés vagyok.(Az ex 18, én 25)

Ahogy telt múlt az idő, kiderült, hogy a lányt fűvel-fával csalta, haverjai szerint azért lett vége köztük mert: ráunt. Beleolvastam a beszélgetéseikbe ahol nyomorgatja a lányt chaten, hogy az ő hibája h meg lett csalva, a lány teljesen összeomlott és ő is írta, hogy folyton az exével volt összehasonlítva.

Engem márciusban DOBOTT KI(!) ez a srác, miután a szememre vágta h összevissza csalt engem is.


Most júniusban előkerült és kiderült, hogy az a nagy és önálló felnőttélet amit él, full kamu, ugyanis egy beteg 19 éves lány lakásán élősködik, akinek nem lehet gyereke, ergo "jól telibe lehet verni". Dicsekedett még azzal is, hogy milyen aranyosan buta, hogy hiába hagyja magára a lányt napokra-hetekre, mert ő mindig gondosan kitakarít.

Már egy éve annak, hogy megváltoztatta a kódját a telefonjához, most mégis a régit állította vissza, számítva arra, h belenézek SŐT nézzek is bele alapon ki is rakta az asztalra.

Gusztustalankodó, perverz videókat mutogatott mindenkinek, akiket felvitt a lány mellé, akivel lakik.A videóban a kiscsaj full szerelmesen bújik hozzá, míg a srác sz*pást imitál és nyalakodik. Mellé még poént is gyártottak abból, hogy meddő.

Mondanom sem kell mennyire felhúztam magam és szanaszét ütöttem a fejét!! Teljesen felháborodva írtam rá minden ismerősére, hogy miért nem szól senki vagy tesz valamit ez ellen! 10ből 10ember válaszra sőt, elolvasásra sem méltatott! Egy kivételével: az anyja könyörgött nekem, hogy tartsam magam távol a fiától, mert majd az élet megtanítja...


Ez a nárcizmus?! Mit kell mondani 10 embernek, hogy támogassák továbbra is abban amit csinál engem pedig ignorálnak? Ezek az ún. 'flying monkey-k"?



2020. jún. 11. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Kár, hogy kidobott, tökéletesen összeillettetek, mindkettőtöknek elég nagy baj van a fejében.
2020. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű mind a kettő, te meg áldozattípus vagy.
2020. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kíméljenek már az unatkozó szaréletűek és jöjjenek a normális válaszok
2020. jún. 11. 14:24
 4/17 A kérdező kommentje:
"szakember állapítja meg" egy sorral odébb már te állapítod meg :DDDD az igen
2020. jún. 11. 14:28
 5/17 A kérdező kommentje:
maradjunk annyiban, hogy te jöttél ide a topikomhoz és nem én hozzád ok?
2020. jún. 11. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Csúnyán fogalmazott az előző válaszoló, de igaza van. Normális ember össze sem jött volna ilyen fèreggel, nemhogy mèg meg is várja, hogy kidobják.

Amúgy te itt èled ki magad? Mert itt marha nagy szád van ismeretlenekkel, az èletben meg simán hagyod magad kihasználni.

2020. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Nárcisztikus pszichopata.


Ismerős...

2020. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ki mondta itt bárkinek is, hogy én összejöttem vele?! itt szerencsétlenkedett körülöttem, szenvedett mint a kutya, mindenben segítettem és támogattam, mert azthittem az exe miatt van rosszul. ezért írtam nagybetűvel, hogy KIDOBOTT, mert az ő fejében ez így játszódik le...és senkit nem diagnosztizáltam semmivel, sőt ezért jöttem ide, hogy kérdezzek, hátha van valaki aki hasonlót látott már
2020. jún. 11. 15:06
 9/17 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nem kell ennek nevet adni, valami nem oké a fejében. Az ilyen emberektől a lehető legnagyobb távolságot kell tartani, ez minden épeszűnek nyilvánvaló.

Viszont az előzőeknek is igaza van, az se normális, aki ilyenekkel szóbaáll (miután látszódik, h elmebajos).

2020. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet! egyetértek vele, számtalanszor próbáltam magamtól távol tartani, de mindig talált embert, akit ellenem fordíthatott...ez az ami megnyomorít...értitek, hogy ez a szándék az ijesztő?!
2020. jún. 11. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!