Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata lennék, hogy nincsen semmiféle érzésem vagy ez normális?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatom ért véget.


Első évben nagyon szerelmes voltam, én nagyon szerettem de nagyon sokat szenvedtem mellette. A szenvedés abból fakadt, hogy tinik voltunk és különleges szülei voltak, csak pár dolog ami megmaradt

: 18. Szülinapja hétvégére esett úgy volt, hogy nem találkozunk, mert az anyukája lemondott arra a napra a buliról és inkább a családdal volt(6 hónapja voltunk együtt én akartam volna menni hozzájuk, az apja azt sujkolta, hogy a család az első, végül 2 órát kihisztiztem egy utcai randihoz)

-Van egy szép kiránduló hely. Én családom ment 3 napra, hétvégére esett, ő nem jöhetett el velem, mert végzős volt(náluk voltunk egész hétvégén, egy szót nem tanult)

Tehát rengeteg ilyen apro dolog tönkretette már az első évbe a rózsaszínködöt. Ő sosem állt ki mellettem


2.evben is meg úgy éreztem, hogy szeretem. 3.evben kezdett megromlani a kapcsolatunk. Nagyon gáz szülei vannak, nem is ez bosszantott hanem, hogy sosem állt ki mellettem. Érettségi után, ott hagytam a sulit az anyja első mondata az volt hogy az ő gyerekei így biztos nem cseszik el az életüket (egyébként azóta 3 éve dolgozom irodistakent, 2 szakmát szereztem munka mellett önerőből illetve angolból egy nyelvvizsgát)


Sokszor voltam beteges. Egyszer szalmonellás voltam a 40 fokban 39 fokos lázzal elvarta a párom, hogy setáljak le 2 kmt a buszmegálloig.(elni nem volt erőm) szóval normális, hogy sok kis apró dolog osszejott? Évekig szenvedtem. Kiderült az inzulinrezisztenciam tavaly, azt hitte kitalalom, és hogy menjek pszichológushoz. Valószínű kitalalom azt, hogy 3 hónapja megállás nélkül verzek alulról.. Csak akkor hitte el, hogy gáz van mikor orvost váltottam és feketén fehéren benne volt a zarojelentesben, hogy egyszerűen nem tolerálja a cukrot a szervezetem.. Addig elmondott mindenféle hisztis, anorexiásnak. Azt hitte fogyni akarok. (50kilo vagyok) 6 év alatt 2x voltam nagyon szerelmes másba. De azok az emberek nem tudtak róla, nem volt belőle semmi. Aztán 6 év után az utolsó 4 hónapban szeretőt tartottam. Én magam mondtam el neki, hogy megcsaltam. Azóta a szeretőmmel is szakítottunk...



Csak nézek magam elé és nem érzek semmit.. Se boldogságot, sem szomorúságot. 2 hete lett vége. Tegnap este egy kicsit hiányzott de olyankor eszembejut az a sok szenvedés. De már anyukám szólt hogy nem érti hogy tudok ennyire rideg lenni egy 6 éves kapcsolat után. És hogy tudok mindent rezzenéstelenül végighallgatni. Egyszerűen az érzelmi szintem 0. A világon nem érzek semmit


2021. szept. 16. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezek mellett természetesen volt nagyon sok jó élmény is, de az utolsó 2 evben már csak szinte lakotarsak voltunk. Mentünk ide oda, de nem voltunk el egymással. Nem tudtunk egymással beszélgetni sem.
2021. szept. 16. 15:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt mondom az első 2 evben nagyon szerettem. Az első évben szenvedtem a legtöbbet. Aztán valahogy jött a teljes elhidegules.
2021. szept. 16. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy pszichopata. Azok tényleg nem éreznek semmit. A kapcsolat elején sem éreztél volna semmit.

Szerintem te most kiüresedtél. Nekem is volt olyan időszakom, hogy tényleg nem éreztem semmit. Csak voltam magamnak. Aztán elmúlt ez az időszak is.


Kihevered azt ami elmúlt és megint jobban fogod magad érezni! :)

2021. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami bajod biztos van, hogy ez 6 evig tartott. De kileptel belole egyedul, ugyhogy nem annyira sulyos. Hogy allsz az onismerettel?
2021. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichopata, de szerintem az a ket pelda amit hoztal tokre atlagos dolog, kb minden tinikapcsolat ilyen, ugyhogy nem ertem, hogy ezeket hogy elhetted meg olyan hatalmas szenvedesnek.
2021. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mai világban ezt én tök megértem.
2021. szept. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!