Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akiknek életcélja mindenből a luxus?

Figyelt kérdés
Illetve a pénzköltés...

2021. szept. 23. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felszínes.
2021. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem aki megengedheti magának hogy a számlák, rezsi után luxusra költsön, annak hajrá, csak kíváncsi vagyok mások mit gondolnak.

Aki viszont adósságba veri magát érte, finoman szólva is buta.

2021. szept. 23. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És a rávalót elő is teremit hozzá magának?

Ha igen, akkor szíve joga.

2021. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre utaltam az első mondatban.
2021. szept. 23. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk az, hogy meg engedheti és megveszi vagy az hogy ez az élet célja, hogy mindenáron luxusba legyen nem ugyanaz.
2021. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, de találkoztam ilyen emberekkel már, aki luxusban él és életcélja is a luxusutak, dizájner ruhák, éttermezgetés, stb.
2021. szept. 23. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embert ismerek, komolyan semmi más nem érdekli csak a pénzcsinálás. Oké, sikeres is benne, de ezzel szemben a személyisége baromi érdekteken, hisz semmi másról nem lehet vele beszélni csak a következő befektetéséről. Én ezért kerülöm is.
2021. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 7es írja, az ilyen embereknek általában a munka és a pénz körül forog minden. Nem igazán van más témájuk csak hogy mennyit melóznak meg mennyi pénze van és mennyit költ. Ami egy idő után unalmas mindig ugyanazt hallgatni.
2021. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ö erre vágyik és ez valóban elégedetté boldoggá teszi akkor semmi gond nincs vele.Ha ezzel valamit helyettesíteni akar az életében akkor nem tartom helyesnek de az ö dolga. Mindaddig amíg ezt légállsí forrásokból szerzi meg és nem árt vele másoknak semmi kivetni valót nem látok benne.
2021. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha sikeres benne akkor oké, de ha nem akkor nem oké.
2021. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!