Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jó ez a covid...

Szerinted jó ez a covid oltás? Milyen mellekhatásokat tapasztaltál? 3. Oltást felveszed?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 21:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Sok egymásnak ellentmondó információ lát napvilágot, még orvosoktól is, így magánemberként nem igazán tudom megítélni, hogy jó-e vagy sem.


Amit objektíven látok, hogy van egy "végtelen történet" jellege a dolognak, azaz ahelyett, hogy lenne egy oltás, ami megoldja, mintha direkt tökéletlenre csinálnák, hogy el lehessen adni a másodikat, harmadikat, száznegyvenhetediket is. Ez mindenképpen riasztó, mivel ha jó, ha nem jó, a dolognak nem a pénzről meg a marketingről kéne szólnia, hanem az egészségről.


Emellett ugye azt is látjuk, hogy érdemben nem befolyásol semmit. A mostani statisztikák világszerte olyanok, mint egy évvel ezelőtt, vagy rosszabbak, miközben a világ legátoltottabb országa, Izrael volt az első, ami elért az ún. negyedik hullám, és aminek az állampolgárait kitiltják más országokból.


Ha az ember rosszindulatú lenne, azt gondolná, hogy a vakcina kifejezetten azt szolgálja, hogy még fogékonyabbá tegye az embereket, hogy a 147. után azért a 367. dózisnak is legyen piaca. Végül is pénzből soha sem elég...


Ami engem illet, én soha közösségben egy szót se szólok ellene, senkit nem akarok lebeszélni, de magamnak eszem ágában sincs beadatni egyelőre. Majd akkor, ha nem 2-3 gyártó lesz monopolhelyzetben, és kiforrottabb az egész. Ha addig esetleg elkapom, az nem zavar. Ha belehalok, igazából az se gáz, mert egyedül vagyok, se árvát, se özvegyet nem hagyok magam után. Én meg ugye nem leszek ott, hogy hiányozzak magamnak...

2021. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Pfizert kaptam, az oltás másnapján levert voltam és fáradt, meg a helye belilult, de nálam minden injekciónál ilyen, amúgy semmi bajom nem volt előtte és azóta se.

Amúgy rendszeresen felveszem az influenza ellenit, na akkor nagyon szarul vagyok, lázas, levert, fejfájós 1-2 napig. Az agyhártyagyulladás ("kullancselleni") után a világomról nem tudtam olyan szarul voltam.

2021. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

10


Persze, hogy felerősíti az alapbetegségeket. Mert ez egy eugenikus eszköz amivel a lakosság génállományát akarják feljavítani. Bill Gates köztudottan eugenikus családból származik.

2021. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha sok év igazolt meddőség után (oltás utáni hónapban) teherbe estem, az mellékhatásnak számít vagy csak véletlen egybeesés?
2021. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
9%
13-as! nekem meg a pfizertől kinyílt a 3. szemem XD
2021. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
Nekem összekuszáltam a menstruációs ciklusomat 35.F
2021. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Lidlipú, megjött? Akkor te transznemű vagy! Milyen szerencse, most úgyis ez a divat! :)
2021. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
60%

Be vagyok oltva. Elsőnél a vállam fájt és fáradt voltam 2 napig, második után semmi bajom nem volt.

Harmadikat nem szeretném felvenni, csak ha valamilyen módon köteleznek rá.

2021. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%

"Harmadikat nem szeretném felvenni, csak ha valamilyen módon köteleznek rá."


Lefordítom magyarra: birka vagyok ,azt csinál velem mindenki amit akar,nem akarom a harmadik oltást de a kényszernek engedve örömmel csicska leszek...

Nem szeretném, de ha a gazdám parancsolja azonnal beadatom ...

Beeeee!!!!

2021. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
#19 Ha nem dolgozhatok tovább oltás nélkül nem lesz más választásom ugyanis egyedülálló anya vagyok. Vannak az életben prioritások, arról nem is szólva, hogy nem vagyok orvos, tehát azért az én kis véleményem nem a feltétlen igazság. Tudom, hogy ez a gyakorin ritka álláspont, de ez van. Nem mondhatom azt, hogy akkor elmegyek egy boltba szalámit szeletelni fele ennyi fizuért, meg dolgozok hétvégén is a gyerek meg otthon egyedül.
2021. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!