Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik már korábban átestek a...

Akik már korábban átestek a COVID-on, és azt követően kapták meg az oltást, milyen mellékhatásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ez esetben súlyosabb tüneteket szokott produkálni. Van esetleg olyan, akit jobban megviselt a vírus olyan szempontból, hogy gyógyulást követően is hónapokig még nagyon fáradékony volt, és így esett át az oltáson? Milyen súlyos mellékhatásokat produkált? Volt, akinek emiatt beteg szabadságra kellett mennie, esetleg több napon keresztül is rosszul volt?


Szerintetek ilyen esetben érdemes még várni az oltással, míg az illetőnek elmúlik a fáradékonysága vagy legalábbis mérséklődik, vagy ti ez esetben is beadatnátok az oltást ha volna rá lehetőségetek?


Főleg az 50-es korosztály tapasztalatai érdekelnének, főleg AstraZeneca oltás esetében, de persze egyéb oltás és korosztály véleményét is szívesen fogadom.



2021. márc. 8. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Az oltást követően egyáltalán nem, vagy alig tapasztaltam bármilyen mellékhatást.
Az oltást követő 1-2 napban kicsit rosszul voltam, de nem vészesen.
Az oltást követő 1-2 napban nagyon rosszul voltam, de utána csillapodot és dolgozni is tudtam.
Az oltást követő 3 vagy annál több napban olyan súlyos tüneteket tapasztalta, hogy legalább 3 napig nem tudtam dolgozni emiatt.
Az oltás után legalább 1 hétre annyira lebetegedtem, hogy beteg szabadságot kellett kivennem erre az időszakra.
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Eü dolgozó vagyok, ma regisztráltam Pfizer oltásra, mert most járt le a 3 hónap a fertőzés után. Ha megkaptam, írni fogok.
2021. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyukam atesett rajta. Cukorbeteg, de kb csak kis hoemelkedese volt 2 heten at, pozitiv volt a tesztje. Neki erosebben hatott a tesztje, de ez csak pozitivum, mert annal tobb antitest termelődik.
2021. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Angol anyosom 90,se a Covid, se az Astra Zeneca nem vagta foldhoz.

De itt, Angliaban rengeteg ismerosom be lett oltva. Nincs koze a fertozeshez. Az teny, hogy kb a fele aznap kimerult volt, es tobben egy-ket napig szarul voltak. Fejfajas, izomfajdalom, faradtsag, valakinek hanyinger.

Egy nagyobb idosotthont ismerek, ahol masnap mar mindenki jol volt, aznap fekudtek.

2021. márc. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Erosebben hatott az oltas* bocsi az elirasert
2021. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddiggi válaszokat, hogy megosztottátok tapasztalataitokat. Továbbra is szívesen fogadom a további válaszokat. :)
2021. márc. 9. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs legyengülve az immunrendszered vagy nincs autoimmun betegséged szív/cukorbetegséged vagy nem vagy 150 kiló se 70 èv feletti akkor szerintem se az oltástól se a covidtól nem kell rettegned. Mellesleg astra mellékhatásai voltak eddig a legerősebbek úgy tudom.
2021. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem voltam covidos, legalabbis nem tudok rola

5~en kaptam a masodik modernat, de nagyon rosszul vagyok

Masnap majd 39fokos lazam volt, fajt mindenem, hanyingerem volt, ez 3.napra elmúlt, 4.naptól gyomrom gorcsolt, de nagyon

Ma mar kicsit jobb, gyomrom meg fajdogal, de olyan szinten levert vagyok, faradekony, aluszekony, ma reggelre is 11 órát aludtam

Nagyon rossz a kozerzetem, mar azon gondolkodom, kerek laborba egy beutalot, mert valami nagyon nem stimmel

Valami otlet esetleg valakinek, h mit kéne tennem?

2021. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem tegyél fel egy kérdést erre vonatkozóan, mert ez a kérdés nem erre vonatkozott. :)

Vagy ha van egy kis sütni valód, hívd fel a házi orvosod mint más, gondolkodó emberek.

2021. máj. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!