Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jó ez a covid...

Szerinted jó ez a covid oltás? Milyen mellekhatásokat tapasztaltál? 3. Oltást felveszed?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

"19 Ha nem dolgozhatok tovább oltás nélkül nem lesz más választásom ugyanis egyedülálló anya vagyok"


Énnekem sincs senki segítségem,és a munkámat is szeretem,de én akkor sem fogok "oltakozni",mert ha ezt most ránkerőltetik akkor az embereknek nincs jővője és egy zsarolás alapú világ fog eljönni.

2021. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%

"A világon 231 525 879 ember fertőződött meg eddig a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma 4 742 894 a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem közép-európai idő szerint vasárnap reggeli adatai szerint"


Magyarul az elmúlt lassan két évben úgy h az első felében még oltás sem létezett közel nyolcmilliárd (!)emberből még ötmillióan sem haltak meg és emberek százmilliói gyógyultak ki...

Gratulálok!ezért a "világjárványért" rettegünk?!

2021. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22 Egyedül nevelsz egy vagy több gyereket úgy, hogy az apa lelépett külföldre, a szüleid meghaltak és nincs senkid és semmid? És ha a munkahelyeden kötelezővé teszik az oltást inkább otthagyod, olyan végezettséggel amivel mást nem igazán csinálhatsz, tehát maradnak a bolti, gyári stb melók? Amivel kevesebbet keresel és zsíroskenyéren élhetsz életed végéig? Meg dolgozol estig vagy éjszaka vagy hétvégén a 8 évesed meg otthon egyedül? (Amiért mondjuk fel is jelenthetnek, de ez most mindegy). Meséld már el, hogy ezt hogy gondolod. Nincs papíron olyan betegségem, ami felmentést ad az oltás alól ha kötelezik. Egyelőre amúgy nem kötelezik, de még ez is eljöhet. Bírom az ilyen fotelforradalmárokat, aki nem bánja, ha elveszik tőle a gyereket, mert nem tudja ellátni egy darab vacak fizetésből, persze.
2021. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

"Meséld már el, hogy ezt hogy gondolod. "


Kifogás az mindig van látom...

Igen,nincs már élő rokonom és földhöz vágna a dolog,de nekem az fontosabb h holnap is a tükörbe tudjak nézni...

Én nem tettem semmi rosszat,itt az emberek az áldozatok és mégis bűnözőnek vannak kezelve.

Akiket te fotelforradalmároknak hívsz az a több mint négymillió oltatlan akik miatt téged sem mernek kötelezni oltásra ,mert sokan vannak és látják h a fél ország ellenáll az oltásnak.

Inkább köszönet illetné őket mivel így akár még lehet jövőnk egészségügyi diktatúra nélkül.

Ha még kb.fél évet kitartunk feladják az oltásosdit mivel már sokan látják hogy fel van fújva az egész járványosdi...

2021. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem válaszoltál a kérdésemre. Hány gyereket nevelsz egyedül egy fizetésből? 0/24-ben?
2021. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%

"Nem válaszoltál a kérdésemre. Hány gyereket nevelsz egyedül egy fizetésből? 0/24-ben?"


Oké ,akkor fogd rá a gyerekre te mártír...

2021. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Nem vagyok mártír, te viszont egy empátiátlan egyed vagy és fogalmad sincs, milyen más élete, csak beledumálhass a hülyeségeiddel. Ha nem nevelsz gyereket, hót mindegy, hogy kirúgnak és másik munkát kell keresned.
2021. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus. Ez van, amikor valakinek csak ellenvéleménye van, véleménye nincs. Csak azt tudja, mi nem jó, de semmi megoldási javaslata nincs. Az ilyen emberrel nem sokra megyünk. Ők azok, akiknek semmi sem jó.
2021. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!