Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 38 év körüli emberek, hogy...

38 év körüli emberek, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Főleg egészségügyileg gondolom.

Én erősen túlsúlyos nő vagyok, emiatt számos eü. problémám van.

Kíváncsi vagyok, hogy érzik magukat a velem egykorúak, akik vékonyak, normálisak. Megjelentek már az első betegségek, vagy még nagyon távol vannak? Mennyire vagytok ráncosak? Őszültök már?

Bocsi, ha hülyék a kérdések, de alig találkozok emberekkel, viszont kíváncsi vagyok!


2021. szept. 23. 23:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Most, hogy újraolvastam a kérdésemet, kb. mintha egy 80 éves írta volna. :D Elég gáz. De azért komoly a kérdés, légyszi, írjatok minél többen!

Vagy ha már nem vagy ennyi idős, de még emlékszel, milyen volt, akkor is írj!

2021. szept. 23. 23:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak az allergiám van meg a fogaimat csináltatom sorra, mert az már huszonévesen sem volt a legerősebb, pedig nagyon vigyáztam rájuk. Sportolok, ízületi fájdalmam nincs. Az étkezésre jobban kell figyelnem, szellemileg nem érzek deficitet.


A korombeliekhez képest nincs sok ráncom, 22-24 éves korom óta non-stop naptejezem magam és figyelek a bőrömre egyre inkább. A hajam korán (28) őszült, ezért festettem egyre világosabb árnyalatra.


Plazmadonor vagyok, szóval nagy baj nem lehet :)

2021. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hajam nagyrésze 25 éves koromra kihullott, azóta Cojack stílusban nyomom :D, pár fogamnak már több köze van a porcelángyárhoz mint az anyatermészethez,ráncom gyakorlatilag egy darab nincs még.

Túlsúlyom volt nekem is egy baleset miatt, felrántottam vagy 40 kilót, de azt már nagyrészt leadtam.

Az egyetlen ami jelzi ,hogy kopik a test, az a magas vérnyomás és koleszterin

38f

2021. szept. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

37 vagyok, elég jó fizikai állapotban, elsősorban annak köszönhetően, hogy olyan fizikai munkát végzek, ami nagyon sok mozgással jár, felér a mindennapi sportolással.


Egy-egy kétnapos náthát leszámítva beteg nem voltam több mint 10 éve. A láz meg az influenza csak gyerekkori emlék. Ismert komolyabb bajom, betegségem nincs, max. vállon felül, de az meg nem kortól függ.


Ami inkább attól függ, hogy pl. reggel felkelve nem úgy indulnak azok az ízületek, ahogy 10 éves koromban, főleg változékony időjárás esetén. Idővel beindulnak, de felkelni néha nehéz. Ráncos nem vagyok, de szinte teljesen ősz. Bár ezt én inkább más dolgokra vezetem vissza, önmagában a korom nem indokolja.

2021. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagyok, de nem nagyon. Epe, magas vérnyomás, pulzus problémáim vannak, de alapvetően jól érzem magam.

Ráncos annyira nem vagyok, inkább karikásak a szemeim, de ez lehet családi vonás.

Egy pár ősz hajszálam van.

41/N

2021. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, a mellett kell helytállnom, ami többé-kevésbé megy. Van állásom, de váltani szeretnék, ami lehetetlen. Szeretnék barátnőt, aminek az esélye 0, így inkább a munka, ami éltet, illetve 1-1 képzés.
2021. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogsorom többsége már bolti, bár egy reszet koszonhetem kokler orvosnak.

Tulsuly nem vészes, kis pocak, de amugy is magas vagyok.

Hajam őszül mar evek ota.

Egy ideje rohadtul faj a hátam, bár ezt magamnak koszonhetem.

20 evnyi hardcore videojatek utan kezdett romlani a szemem, ebben az évben nem lattam tisztan a legalsó sort a szemeszeten, minden evben voltam vizsgalaton.

2021. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!