Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerimtetek az gáz, ha fiatal...

Szerimtetek az gáz, ha fiatal felnőtt létemre az olyan baseballsapka a RESERVED ami elvileg 9-13 éveseknek van méretezve, azt is össze kell húznom, mert amúgy még az is nagy lenne?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én valamelyik nap vettem lidlbe egy kabátot 10-12 éveseknek volt ráírva, én 30 vagyok
2021. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz nekem is kis fejem van. Egy standard baseball sapka, még a legkisebbre húzva is nagy rám. Téli sapkát is a gyerekosztályon kell keresnem, mert a normál felnőtt méret hatalmas.
2021. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen elonytelen mikrofon frizurad, semmi gond. Egyedul teveben nez ki hulyen, mikor egy pici feju es egy nagyfeju egymas mellett vezetnek musort. Nekem ferfiismeros XS bukosisakja tok jol jott. Magas, pici feje van, es nagyon rovid hajjal nez ki jol.
2021. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok se széles, se magas,vékony csontozatu vagyok és ruha méretekben is xs, de ne úgy képzelj el mint aki atszakad a vekonysagtol és úgy néz ki mint a holokauszt tulélők. Egyszerűen ilyen vagyok. Arányos vagyok szerencsére.
2021. szept. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!