Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állhatott hozzám közeleb...

Miért állhatott hozzám közelebb egy énekesnő, mint a saját nagyapám?

Figyelt kérdés

Tudom, fura a kérdés de mindjárt megértitek.

3 éve meghalt a nagyapám, de úgy igazán nem nagyon éreztem iránta semmit. Én egy községben nőttem fel, közel a fővároshoz ergo modern gyerek vagyok. A nagyapám tanyán élt és nem nagyon szerettem oda utazni nyaranta. Azt a környezetet még jobban utáltam. Nem az én világom.... Emberileg sem állt túlzottan közel hozzám. Amikor meghalt, akkor sem éreztem különösebb fájdalmat.

Ma eltávozott az élők sorából Christina Grimmie és még most is sírok... Nagyon közel áll a szívemhez a zene és őt különösen szerettem, pedig semmilyen személyes kapcsolatom nem volt vele (milyen meglepő...).

Miért van az, hogy jobban fáj egy olyan ember elvesztése, akivel sosem találkoztam? 16/F



2016. jún. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert gondolom meg se ismerted igazán a nagyapádat. Alapból úgy áltál hozzá, hogy mikor húzhatok már el onnan, stb.

Ennek ellenére az énekesnő(?) zenéjét bírtad, valami jelentést hordozott számodra. Ezért bőgsz..


Én sem sírtam a nagyszüleim elvesztésekor, sőt.. fájdalmat sem éreztem. De ez így van minden más személy esetén. Akik fájni fognak azok a szüleim, testvérek. Senki más.

2016. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán túl jól is ismertem... Mindig kemény volt, én pedig inkább az a művész lélek féle vagyok (zenélek) (nem az a fajta akit a filmekben megvernek..).
2016. jún. 11. 19:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom kettes, hogy nem vagyunk egyformák. Édesanyád híres? Ha nem, akkor nem fogod gyászolni? oké...
2016. jún. 11. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha érteni akarod a lényeget, akkor fogod érteni. Kérlek ne válaszolj többet. Köszönöm.
2016. jún. 11. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Jajj istenem :( én is ebben a helyzetben vagyok :( pont most írtam ki egy kérdés evvel kapcsolatban
2016. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el megértelek... 6 éve követem youtube-on... :(


20/F

2016. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!