Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Roma lánynál lehet esélye egy...

Roma lánynál lehet esélye egy nem roma fiúnak (azaz magyar) vagy ők általában csak romákkal jönnek össze?

Figyelt kérdés

Mert úgy tudom 20 évesen már a legtöbb babát vár, úgyhogy lehet a családja ezért ellenezné és annak örülnének ha roma származású férfit választana, mert egy magyar férfinak 25 éves kora előtt nincs sok kedve családot alapítani.


Vagy tudtok ellenpéldát mondani? Mert nem sok romát ismerek ezért lehet hogy tévedek. Ha igen, nyugodtan cáfoljatok meg.



2021. szept. 25. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit sok itt a szélsőbaloldal... 20 évesen? Mármint hogy 12 évesen már van 3 pulya, arra gondoltál?
2021. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt roma barátnőm...miskolci vagyok.

szép volt a lány, meg nagy volt a love, de mikor mondta hogy várnak vasárnapi ebédre...na az durva volt.

Életem egyik legdurvább napja volt, igazából az ottlétem 4-5 órája alatt vagy 3 liter vizet kiizzadtam.

65nm panellakás a két szoba meg egy kis nappali.Egyikben apa anya, másikban volt a 4 testvér.

5. Aki a börtönből jött ki nemrég, a nappaliban aludt.

Kaja baromi zsírosan és sósan, fűszeresen megcsinálva, látszik hogy előtte nem volt a lányuknak magyar barátja, mert még a wc-re is elakartak kísérni, hogy minden rendben van-e.

Aztán ebéd közben meg két cigi között a gangon jöttek a történetek, mi volt a sitten, régen mit dolgoztak....hallgattam sokáig, már zúgott a fejem.

alig vártam hogy elköszönjek.

Este írtam a barátnőmnek hogy ezt így tovább nem akarom.

2021. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Kinek van már ehez ízlése..? 😬
2021. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!