Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi a véleménye Székely...

Kinek mi a véleménye Székely Vegán youtuberről? (Fülöp Róbert)

Figyelt kérdés

#YouTube #Erdély #székely #Székely Vegán #Yutuber #Fülöp Róbert
2021. szept. 25. 17:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

10


Számomra az utolsó 2 év amcsi videói is unalmasak voltak, már csak a "vergődés" ment, a tanya nem fejlődött (gyümölcsösre gondolok nem a "házára") már Vegán is feladta, itt kellett volna kiszállni, és nem odahívni azt a szerencsétlen Orosházi lány.

2021. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%
lányt*
2021. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk én a nagy gyümölcsös miatt irigylem, de ez nem a rossz fajta irigység. Én is örököltem régen nagyobb takarmány termő területet, de eladtuk, mert nem volt túl jó helyen. De most nem is annyira a gyümölcsös miatt nézem újra, hanem mert kíváncsi vagyok, hogy mit lehet kihozni egy olyan faházból.

Amit furcsállok, hogy lenne pénze, de nagyon spórolósan áll hozzá a dolgokhoz. Én már vettem volna a helyében egy jobb japán, vagy dél-koreai gyártmányú pickupot a munkákhoz és egy lakókocsit (a kirándulásokhoz és vész esetére), a házba beépíttetnék egy hőszivattyús rendszert, ami 4x hatékonyabb áramfelhasználású fűtésre-hűtésre (a leg ökobarátabb), mint bármi más. Azért a "bánya" -20 fokban nem fűti fel azt a házat. Főleg, hogy még szigetelés sincs. Egy jobb hőszivattyú már -30 fokban is működik. Pár napelem tábla és szélgenerátor is befigyelhetne oda, hogy táplálja a hőszivattyút. Az idei tél kemény lesz. Pár üvegház is elférne azon a telken, kis kiegészítő fűtéssel, hogy télen is lehessen zöldséget termeszteni.

2021. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%

13


Kb 40 milliója lett miután eladta a floridai földet, azért nem költ semmire mert egész hátralévő életében nem akar dolgozni, és ahhoz spórolni kell.


Én is hasonlóan tennék ahogy te írtad, de Vegán kezei alatt ebből nem lesz semmi, tesz-vesz ide-oda, "el van magának mint a befőtt" :D


Meglehet nézni meddig jutott el a floridai tanyánál, pedig alapvetően jó módú családból származik, van diplomája is, nem szabadna ennyire lustának és igénytelennek lennie.

2021. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A régi amerikai videókat szerettem, de mióta visszament Romániába ki**szott unalmas lett.
2021. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%

Már kezdtem volna becsülni a hozzáállását az autóvásárlós videó elején. Utána látom, hogy vesz egy 2000 eurós értékű szakadt, körbetörött, agyonhasznált Audit, azután most budapesti barátnőt keres, hátha lakhat nála, ennyit a tanyázásról. Menthetetlen figura.

Nála eleve az volt a specialitás, ami miatt sokan elkezdték nézni, hogy Amerikában tanyázik.

2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
#14: Jó az a harmadának is és az is csak azért mert épített rajta egy kis bungalowt. Florida jobb helyén láttam akkoriban 4 / 5 éve nagyobb telkeket $10000 áron kevésbé mocsaras helyen. Szinte az egész félsziget egy mocsárvilág volt régen amit feltöltöttek homokkal. Terméketlen vidék és az építkezés is komplikált. A könnyűszerkezetes házakhoz még elég egy lemezalapozás de a magasabb és nehezebb házakhoz már cölöpök kellenek és még így se biztos hogy sokáig stabil lesz mert az ilyen talajon ennek ellenére is süllyednek az épületek. Tavaly omlott össze ilyen probléma miatt egy több emeletes floridai társasház. Mindent el kell osztani min. 3-al amit a Youtube-on mondanak ezek a videósok. Ha kell nekik valami akkor azt mondják hogy keveset keresnek és hízelegnek a nézőknek de ha hencegni kell akkor már nagy bevételeket emlegetnek. A Youtube a képmutatás csimborasszója.
2022. febr. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

17


Ha így van, akkor üdvözlendő hír, mert pár év múlva el kell mennie dolgozni.

2022. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
na most nézitek azért ez nagy változás nem?
2023. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
19, én ránéztem a csatornájára, szerintem az összes ilyen kommunában élő egy idióta
2023. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!