Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy valakivel bár sokkal előbb találkoztatok volna?

Figyelt kérdés
Olyan valakivel, akivel valami hihetetlenül egy hullámhosszra kerültetek egyetlen pillanat alatt, de az élet túl későn találkoztatott össze titeket, pedig jó páros lehetnétek?
2021. szept. 25. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 emverrel is. Vigasztal a tudat, hogy földrajzi okok miatt esélyem se lett volna hamarabb megismerni őket :D

Egyikük sajnos már nem él. Kevés időt töltöttünk együtt. Emiatt főleg jobb lett volna hamarabb megismerni.

2021. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy kollégám az, akivel így most egy nagyon jó barátságom van immár 10 éve. Kb. ennyi a korkülönbség is közöttünk.

Boldog párkapcsolatban élünk mindketten, neki 3 gyereke van, nálunk most van útban a baba, ha minden jól megy. Egyszer komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ha kicsit közelebb volnánk korban és előbb találkozunk, ebből bizony akár egy nagyon jó kapcsolat is lehetett volna.

Most viszont - mondom még egyszer - van egy nagyon jó barátságunk, amit semmiért sem cserélnék el.

2021. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyanok, akikkel bár ne találkoztam volna soha.
2021. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 szép évet éltünk egy szálláson, minden nap 6-7 órákat beszélgettünk, együtt is dolgoztunk. Soha ennyire nem szerettem még senkit, ő is szerelmes volt belém, de nem történt semmi. A sors kegyetlen húzása volt a 30 év korkülönbség köztünk. Meghalt és úgy érzem, én sem bírok sokáig nélküle élni, minden nap őrületesen fáj a hiánya.
2021. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
eddig 2 emberrel találkozva éreztem azt hogy mintha már ismerném őket, de semmilyen kapcsolat nem alakult ki. 1x találkoztunk, furán éreztem magam, és soha többet nem láttuk egymást
2021. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
többször is...aztán jött az velük, amit a 3-as mond XD valahogy az ilyen élethelyzetekre lehet azt mondani, hogy mindig van lejjebb. egy újabb ember mindig rá tudott kontrázni arra, hogyan tud csalódást okozni.
2021. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3× voltam ilyen szituban: 2 esetben már volt párja a nőnek, 1 esetben lehettünk volna együtt, ha úgy viszonyultam volna hozzá. A 2 esetből egynél lehettünk volna ismerősi, majdhogynem baráti viszonyban, de lezártam előtte ezt a lehetőséget.
2021. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!