Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki menet közben...

Van olyan aki menet közben abbahagyta a jogosítványt mert úgy érezte hogy nem fog neki menni?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti, de kíváncsi vagyok vannak e ilyen emberek! :)

2021. szept. 26. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolati szinten megvolt bennem, de többen is lebeszéltek róla, mint utólag kiderült az oktatóval volt baj, nem akarom másra kenni a kudarcaimat, de az oktatónál akinél abba akartam hagyni a vezetést 50 óra vezetés után is 2x buktam forgalmin. Folyamatosan ordibált velem, káromkodott, teljesen leépítette az önbizalmamat, 17 évesen tudtam magamról, hogy szarul vezetek, és el is hittem neki, minden ócsárolását és beszólását elhittem.


Aztán ktatót váltottam, sokkal normálisabban beszélt velem, nála +12 óra után átmentem a harmadik forgalmimon hibapont nélkül.


Pont múltkor állt mögöttem a pénztárnál az oktató akinél kezdtem a vezetést, rám se mert nézni, pedig megkérdeztem tőle, hogy na hogysmint, ma is elküldted a halál fszára valamelyik diákod vagy még nem?

2021. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mas volt. Az elmeletin hibapont nelkul atmentem. A gyakorlatin azert feltem, mert elesben jo voltam, de ha neztek, ideges.

Nem kell elhinni, de igaz. Vizsga elott oriasi felhoszakadas volt, ki akartam nezni az ablakon, hogy lassam, milyen az eg, elall-e vajon. Abban a pillanatban egy oriasi csattanas, es a villamosmegalloban allok arcan az a horror, amit most is latok. Masodpercre pontosan akkor.

Lenyeg az, hogy akkor nem is tudtam volna vizsgazni, remegtem. De olyan jelnek talaltam, hogy nem is mentem ujra. Akkor Budapesten semmi szuksegem nem is lett volna ra. Csak husz evvel kesobb elszigetelt eszak-europai faluban jol jonne. De szerintem nem valo nekem a vezetes, azota egyre biztosabb vagyok benne, hogy szerencse, hogy nem vezetek.

Balesetben egy no serult meg eletveszelyesen, de oriasi szerencse, hogy gyalogost nem gazoltak, mert az auto egy forgalmas fouton a jardara repult, boltok koze.

2021. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1


Én is hasonlóan jártam, kivéve hogy az oktató váltás se segített mert az előző annyira megutáltatta velem a vezetést. Bár nagy nehezen letettem a jogsit de a vizsga óta nem is vezettem..pedig annak már 3 éve.

2021. szept. 26. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer abbahagytam ugyanilyen okokból, akkor még fiatal voltam és ráadásul eléggé rossz időszakomban, úgyhogy az oktató úgy tudta törölni belém a lábát már a végén, ahogy csak akarta. Még fizikai bántalmazás is volt tőle. Mindketten gyökerek voltunk, én is csináltam sok hülyeséget, tehát nem kenek mindent rá, de nyilván egy ótvar nagy paraszt volt. Az első vizsgáig csináltam, ami bukás volt, hagytam utána.


Ment tovább az élet és én is fejlődtem, elérkeztem aztán egy életszakaszba ahol úgy éreztem már készen állok újra belekezdeni és szükség is lenne rá. Ez kb. 7-8 év után volt. Más helyre mentem, jófej oktatót kaptam és meg is lett elsőre a jogsi.

2021. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egy ismerősöm 13-szorra ment át KRESZ-en, forgalmin pedig 8-adjára.. Lényeg hogy nem adta fel, plusz a szüleinek volt pénze. 😂


Azóta 3 autóját törte totálkárosra, de még vezet....


Ha látom hogy jön szembe, már azt lesem hogy hova ránthatom a kormányt ha baj van.. 😂

2021. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem hagytam abba csak majdnem.


Az forgalmin ötödjére mentem át, ha akkor is buktam volna akkor lehet abbahagyom mert akkor mehettem volna alkalmassági vizsgálatra.


De hiába, nagy nehezen meglett de azóta sem vezettem soha, már le is van járva a jogosítványom. Olyan mintha egy rakás pénzt dobtam volna ki az ablakon.


Inkább bele se kezdtem volna. Nem nekem való a vezetés.

2021. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!