Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék túllépni a...

Hogyan tudnék túllépni a mélypontomon, és a lent leírt sorozatos kudarcokon?

Figyelt kérdés

Egyrészt kezdődött azzal, hogy munkahelyet váltottam, mert jobb karrier lehetőséget és magasabb fizetést láttam a váltásban, viszont egyáltalán nem megy az itteni munka, folyamatosan elrontok dolgokat.


Másrészről a barátaim is folyamatosan mondják le a találkozókat, persze tudom, ha vannak fontosabb dolgok akkor azok a prioritások, de így nagyon magányosnak érzem magam.


Ráadásul holnap lesz a születésnapom, viszont 4 év után tegnap szakított velem a barátnőm, és nagyon rosszul érzem magamat, nincsen kedvem semmihez, mindent szürkének látok, folyamatosan sírhatnékom van, nem tudok koncentrálni a munkára, egyáltalán nem érzem, hogy boldog lennék, nem is tudom mit érzek, csak azt, hogy mintha egy boldogtalanabb hely lett volna a világ.


Gondoltam veszek ki szabadnapot, hogy picit rendbe szedhessem a gondolataimat, de sajnos nincsen szabim, mert év végére kell fent tartani, és az már alapból több, mint amennyi nekem időarányosan rendelkezésre állt.


2021. szept. 27. 08:36
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Velem 4 hónapja szakított a barátnőm 4 év után. Szerintem erre az üresség, fájdalom érzésre nincs megoldás. Így pár hnap után már lényegesen jobb, mint az első 1-2 hónapban. Idővel szép lassan egyre több dolgot fogsz élvezni, azt a jánlom, hogy keress magadnak valamilyen hobbit, amivel eltöltheted az idődet.
2021. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A munkába belejössz, senki nem úgy megy új helyre hogy mindent kiráz a kisujjából. Csak ne szontyolodj el emiatt. Még jó is lehet figyelemelterelésnek hogy ne süllyedj depibe a szakítás miatt. Amire amúgy lehet még gyógyír az idő, új hobbi, a lényeg hogy folyamatosan foglald le az időd és az agyad, miután kisírtad magad (ez is fontos része a feldolgozás folyamatának).

Az szomorú hogy a barátaid sosem érnek rá, erre nem tudok tanácsot adni. Ha belevágnal valami új hobbiba, lehet találnál ott új barátokat!


És a legfontosabb le ne maradjon: Boldog születésnapot! 🥳🥳🥳

2021. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hétvégén utazz el valahova kicsit kirándulni, kikapcsolódni. Mikor tele van a tököm az életemmel, én is el szoktam vonulni kicsit a világ elől, hol túrázni, hol gyógyfürdőbe, stb.


Én azt vettem ki a szavaidból, hogy csak szimplán összegyűltek a dolgok és kiégtél egy kicsit, mert amit leírsz, innen nézve egyáltalán nem olyan vészes.


A barátok többsége felnőtt korban már csak ilyen, hol az egyik ér rá, hol a másik, ha kevés van belőlük, akkor pedig néha érezheted úgy, hogy magányos lettél, mert mindenki a maga életével foglalkozik. Esetleg javasolj nekik egy távolabbi időpontot, amikor megünnepelhetitek utólag a szülinapod. A tudat, hogy lesz ilyen esemény, talán megnyugtató lehet. :)


A munka meg... Én az első napomon legyalultam az egész rendszert, mert benéztem, amit csinálok és biztonsági mentésből kellett visszaállítani. 😂 Égett a pofám, de ez van, vannak, akik így fejlődnek, nem a könnyű úton. Majd legközelebb figyelsz jobban. Még mindig jobb, mint egy olyan helyen dolgozni, ahol ugyanazt az unalmas feladatot csinálod évek óta és nincs benne semmi kihívás. Ezek a bénázások és a tanulságaik levonása tesz szakmailag többé szép lassan. Csináld csak, majd belejössz.


Nem mellesleg, boldog születésnapot! 😘


Ha nagyon egyedül éreznéd magad, írj nyugodtan. Talán nem én vagyok a legmegfelelőbb ember, de a lehetőség adott.

2021. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!